«Прописи для дошкільнят» Ірина Цепова

«Прописи для дошкільнят» Ірина Цепова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
859 переглядів
859 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Прописи для дошкільнят» Ірини Цепової (анотація)

Навчання – складна справа, що потребує багато зусиль часу та старання від всіх учасників процесу. Про це, в тому числі, говорить книга «Прописи для дошкільнят» Ірини Цепової, що покликана спростити життя батьків та дітей, які готуються до нового кроку в житті кожного – школі. Один з основоположних навиків в навчанні – вміння правильно писати, знати фонетику слів та те, як з них в подальшому формувати речення. Аби батькам було легше працювати з дитиною і існує книга письменниці, що показує та допомагає в практиці.

Під обкладинкою книги допитливі дітлахи або ж їхні турботливі батьки знайдуть вправи з виписування букв, а також різні техніки – від найпростіших, що говорять про те, як варто тримати ручку чи олівець, до тих, що говоритимуть про формування почерку як власного індивідуального стилю письма. Поступовий виклад інформації – від простого до складного, що дозволить дитині легше сприймати інформацію, що є неодмінним плюсом цієї книги.

Жодна наука не принесе користі, якщо не вміти записувати важливу інформацію та не знати, як можна викласти власні думки на папері. Саме осягнути ремесло каліграфії і допомагає книга, що стане в пригоді кожному з батьків, що бажають проводити час разом з дитиною, навчаючи її.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Прописи для дошкільнят» Ірини Цепової та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Прописи для дошкільнят» Ірини Цепової: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Прописи для дошкільнят» Ірини Цепової і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Прописи для дошкільнят» Ірини Цепової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *