«Готуємо руку до письма. Прописи. Прості лінії»

«Готуємо руку до письма. Прописи. Прості лінії»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1302 переглядів
1302 переглядів

Короткий зміст книги «Готуємо руку до письма. Прописи. Прості лінії» (анотація)

Книга «Готуємо руку до письма. Прописи. Прості лінії» – це практичний посібник, який допоможе дітлахам підготуватись до нового етапу розвитку. Щоб навчитись писати літери, малюк повинен уміти писати лінії. Вони можуть бути під різним кутом нахилу, а дитяча рука має бути «поставлена» правильно, щоб їх виводити. Оскільки єдиний спосіб отримати якийсь навик – це постійно повторювати певну дію, то для того й існують такі книжечки з прописами.

Тут є набір вправ, які допомагають освоїти лінії. Спочатку йдуть завдання найпростіші, а потім вже ускладнюються. Це означає, що дитина не буде відчувати занадто великого навантаження, а підготовка руки до письма йтиме поступово.

Розвиток дрібної моторики – це важливий етап у підготовці до того моменту, коли малюк візьме ручку і почне писати літери. Готуватись до цього потрібно заздалегідь, тому й починати варто з самого простого, бо лише тоді, коли дитина вже засвоїла базові елементи письма, вона без проблем зможе писати й літери.

Важливо, що у книжці немає зайвих елементів чи малюнків, які б відволікали увагу, тож ніщо не буде заважати зосереджуватись на головному завданні. Ваш малюк навчиться проводити лінії різними способами: згори донизу, знизу вгору, зліва направо і навпаки. Як показує практика, для таких тренувань найкраще використовувати фломастери, щоб було добре видно, який результат роботи малюка (та й кольорів можна змінювати багато).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Готуємо руку до письма. Прописи. Прості лінії» та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Готуємо руку до письма. Прописи. Прості лінії» : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Готуємо руку до письма. Прописи. Прості лінії» і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Готуємо руку до письма. Прописи. Прості лінії»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *