«Пророк» Тарас Григорович Шевченко

«Пророк» Тарас Григорович Шевченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
558 переглядів
558 переглядів

Про книгу «Пророк» Тараса Григоровича Шевченко

Ім’я Т. Г. Шевченка відоме усьому світу. Його називають «провісником нового життя», «апостолом правди», «генієм» та «пророком» українського народу. І це не дивно, адже все його життя та творчість були присвячені рідному народові. Поет свято вірив у те, що колись його Батьківщина стане незалежною державою, а люди будуть щасливими.

Книга «Пророк» уміщує твори Т. Г. Шевченка різних років. Це поеми та поезії, в яких автор прагне розбудити народну пам’ять й закликає сучасників до боротьби за щасливе майбутнє. За допомогою художнього слова Великий Кобзар нагадує про минулу славу України та виражає свою щиру любов до рідної землі.

Творами Т. Г. Шевченка можна духовно збагатитися тільки за умови їх прочитання. Кожне слово поета загартоване силою його незламної волі, палким прагненням встановити справедливість на рідній землі.

Тема пророка у Шевченка збагачена потужним автобіографічним підтекстом. В однойменному вірші «Пророк», написаному в період заслання, втілено настрої зневіри й розчарування митця від нездатності сучасників зрозуміти його суспільну роль як поета.

У нашій онлайн-бібліотеці можна скачати книгу «Пророк» Тараса Григоровича Шевченка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Це дасть змогу мати електронну версію збірника під рукою – у смартфоні чи планшеті.

Крім того, ви можете читати онлайн книгу «Пророк» Тараса Григоровича Шевченка українською мовою, адже вона розміщена на нашому сайті.

Скачати безкоштово книгу «Пророк» Тараса Григоровича Шевченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пророк» Тараса Григоровича Шевченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *