«Пророк» Тарас Шевченко

«Пророк» Тарас Шевченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1695 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пророк» Тараса Шевченко (анотація)

Ім’я Т. Г. Шевченка відоме усьому світу. Його називають «провісником нового життя», «апостолом правди», «генієм» та «пророком» українського народу. І це не дивно, адже все його життя та творчість були присвячені рідному народові. Поет свято вірив у те, що колись його Батьківщина стане незалежною державою, а люди будуть щасливими.

Книга «Пророк» уміщує твори Т. Г. Шевченка різних років. Це поеми та поезії, в яких автор прагне розбудити народну пам’ять й закликає сучасників до боротьби за щасливе майбутнє. За допомогою художнього слова Великий Кобзар нагадує про минулу славу України та виражає свою щиру любов до рідної землі.

Творами Т. Г. Шевченка можна духовно збагатитися тільки за умови їх прочитання. Кожне слово поета загартоване силою його незламної волі, палким прагненням встановити справедливість на рідній землі.

Тема пророка у Шевченка збагачена потужним автобіографічним підтекстом. В однойменному вірші «Пророк», написаному в період заслання, втілено настрої зневіри й розчарування митця від нездатності сучасників зрозуміти його суспільну роль як поета.

У нашій онлайн-бібліотеці можна скачати книгу «Пророк» Тараса Григоровича Шевченка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Це дасть змогу мати електронну версію збірника під рукою – у смартфоні чи планшеті.

Крім того, ви можете читати онлайн книгу «Пророк» Тараса Григоровича Шевченка українською мовою, адже вона розміщена на нашому сайті.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пророк» Тараса Шевченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Пророк» Тараса Шевченко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пророк» Тараса Шевченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *