«Прощення» Алеш Штеґер

«Прощення» Алеш Штеґер

  • Назва: Прощення
  • Письменник: Алеш Штеґер
  • Рік: 2019
  • Видавництво: Видавництво Старого Лева
  • Жанр: Легка проза
  • ISBN: 978-617-679-573-5
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
253 переглядів
253 переглядів

Про книгу «Прощення» Алеша Штеґера

Книга «Прощення» стала культовою і здобула любов мільйонів поціновувачів сучасної драми. Роман розкаже надзвичайну історію, що відбулась в Мариборі. Повість здивує добре продуманим сюжетом, великою кількістю несподіваних подій, що змушують задуматись про людську сутність та справжні цінності.

Герої роману Адам Білий та Роза Портеро вирішують очистити світ від зла. Вони проповідують методику, котра, на їх думку, врятує грішних людей. Для цього їм достатньо всього лише покаятись, відкрити свої серця для Бога та Святого Духу. Чи досягнуть вони успіху в цій нелегкій справі? Чи достукаються герої до оточуючих людей? Щоб дізнатись про це, почніть читати онлайн книгу «Прощення» Алеша Штеґера українською мовою.

Все своє свідоме життя пара ентузіастів бореться с нечистим, шукає способи його вигнання з людського світу. Герої ризикують, зв’язуючись з могутніми темними силами. Однак вони вірять, що їхні старання не будуть марними.

Адам та Роза змогли достукатись до сердець інших людей і звільнити їх душі, однак залишаються десятки тисяч інших. Їх свідомість залишається в пастці і лише герої зможуть визволити її з небуття.

На які жертви прийдеться піти, щоб врятувати невинних людей? І якою буде подяка для Адама та Сари? Відповіді ви отримаєте, вирішивши скачати книгу «Прощення» Алеша Штеґера безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Прощення» Алеша Штеґера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *