«Простими словами. Як розібратися у своїх емоціях» Марк Лівін, Ілля Полудьонний

«Простими словами. Як розібратися у своїх емоціях» Марк Лівін, Ілля Полудьонний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
13890 переглядів
13890 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Простими словами. Як розібратися у своїх емоціях» Марка Лівіна, Іллі Полудьонного (анотація)

Книга «Простими словами. Як розібратись у своїх емоціях» написана журналістом Марком Лівіном і психотерапевтом Іллею Полудьонним для простих людей, яким хочеться краще себе розуміти, а не просто закривати очі на власні переживання і емоційні реакції. Іноді так буває, що зовні все ніби нормально, нічого страшного чи поганого не відбувається, а в душі все одно сумно й тоскно.

Людина може й сама не розуміти, у чому тут справа, і просто не звертати уваги на внутрішній стан, але ж краще від цього не стане. Щоб розібратись у собі, варто читати онлайн книгу «Простими словами. Як розібратись у своїх емоціях» Марка Лівіна, Іллі Полудьонного українською мовою.

Автори розповідають зрозумілою мовою про складні людські емоції, використовуючи не лише теорію, а ще й приклади з життя. Окрім того, вони дають практичні рекомендації і конкретні вправи, які допоможуть впоратись з тими чи іншими переживаннями.

Кожній емоції присвячено окремий розділ (всього їх у книзі 20), отже можна детально познайомитись з усіма своїми почуттями. Колись у хлопців був лише психологічний подкаст з такою ж назвою, а тепер можна скачати книгу «Простими словами. Як розібратись у своїх емоціях» Марка Лівіна, Іллі Полудьонного українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у доступних форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) і отримати за необхідності важливі відповіді чи підказки.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Простими словами. Як розібратися у своїх емоціях» Марка Лівіна, Іллі Полудьонного українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Простими словами. Як розібратися у своїх емоціях» Марка Лівіна, Іллі Полудьонного

2 відповіді до “Простими словами. Як розібратися у своїх емоціях”

  1. Юлия Юлия сказав:

    Дуже потрібна ця книга в електронному вигляді 🙏

  2. Анна Анна сказав:

    Доброго вечора! Цікавить електронна книга “Простими словами…як розібратися в своїх емоціях”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *