«Просвітництво сьогодні. Аргументи на користь розуму, науки та прогресу» Стівен Пінкер

«Просвітництво сьогодні. Аргументи на користь розуму, науки та прогресу» Стівен Пінкер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1017 переглядів
1017 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Просвітництво сьогодні. Аргументи на користь розуму, науки та прогресу» Стівена Пінкера (анотація)

Люди часто забувають про факти та статистичні дані, піддаючись впливу гучних заголовків і скандальних промов. Песимізм, цинізм і нігілізм пустили міцне коріння в сучасному суспільстві. Політики часто спекулюють тим, що всі ми живемо у злиднях, але завтра буде краще. Когнітивіст, професор Гарвардського університету Стівен Пінкер переконує — ми вже зараз живемо в найкращий період світової історії.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Просвітництво сьогодні. Аргументи на користь розуму, науки та прогресу» Стівена Пінкера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Просвітництво сьогодні. Аргументи на користь розуму, науки та прогресу» Стівена Пінкера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *