«Проти шторму» Майкл Тоґіас, Кейсі Шерман

«Проти шторму» Майкл Тоґіас, Кейсі Шерман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
843 переглядів
843 переглядів

Короткий зміст книги «Проти шторму» Майкла Тоґіаса, Кейсі Шермана (анотація)

Книга «Проти шторму» Майкла Тоґіаса та Кейсі Шерман — це історія, яка полоскоче нерви всім без винятку. Пізніше студія Walt Disney екранізувала цей твір. Страшенний шторм налетів на східне узбережжя США на порозі минулого століття. Життя людей під великою загрозою.

Чи готові ви відчути те, що проживали люди? Водночас страх, тривогу, небезпеку, кохання та взаємопоміч. Виживуть всі або ніхто. Радимо читати онлайн усім книгу «Проти шторму» Майкла Тоґіаса та Кейсі Шерман українською мовою.

Динамічна історія порятунку людей у морі, несамовитий героїзм берегової охорони. Найбільша рятувальна операція в Америці! За всю історію мореплавання в США порятунок людей відбувається маленькими човнами та катерами. Це взагалі важко уявити, але це правда!

Якщо любите пригодницьку літературу, гострі відчуття — ця книга саме для вас!

Скачати книгу «Проти шторму» Майкла Тоґіаса та Кейсі Шерман безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Проти шторму» Майкла Тоґіаса, Кейсі Шермана та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Проти шторму» Майкла Тоґіаса, Кейсі Шермана: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Проти шторму» Майкла Тоґіаса, Кейсі Шермана і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Проти шторму» Майкла Тоґіаса, Кейсі Шермана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *