«Провідник» Світлана Румянцева

«Провідник» Світлана Румянцева

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
529 переглядів
529 переглядів

Про книгу «Провідник» Світлани Румянцевої

Книга «Провідник» – пронизлива історія втрат і знахідок, поразок і перемог, відчаю та несміливої надії. Світлана Румянцева змушує читача замислитися над поняттями «дружба» і «самотність», переплітаючи їх у тісному клубку. Таким суперечливим було життя головного героя повісті Романа – молодого хлопця, якого доля залишила позаду своїх розваг і принад.

Батьки хлопця померли, і головний герой зостався наодинці із собою – зі своїми філософськими думками, бурхливими емоціями та страхом перед подальшим життєвим шляхом. Особисте життя Романа не складалося, і єдиний, хто завжди був поряд з хлопцем – його вірний друг Лакі, великий добродушний собака.

Вечорами після роботи Рома любив блукати з Лакі парком, згадувати безтурботне минуле та розмовляти про те, що його хвилювало. Він відчував, що собака все розуміє та підтримує його, а також зможе йому допомогти стати щасливим. І дійсно – він не помилився.

Повернувшись разом з Лакі до батьківського будинку, хлопець почав помічати одну дивну річ – Лакі іноді кудись зникав та довго не повертався. Виявилося, що пес не може забути інших рідних йому людей – батьків Романа, які померли більше року тому.

Лакі виявляється «провідником» між двома світами та вчить свого друга неабиякій мудрості, якою наділила собаку природа. Роман вирішує придивлятися до Лакі та слідувати всім його знакам і підказкам. Так хлопець нарешті знайшов кохання, до якого його привів його кмітливий волохатий друг.

Головна ідея повісті «Провідник» – вміння жити в гармонії із собою та своїми душевними переживаннями. Самотність часто вибиває землю з-під ніг і тягне людину до прірви, звідки не кожен зможе вилізти. Недаремно письменниця зробила єдиним другом свого героя саме собаку – його вірність і відданість незрівнянні з жодними людськими стосунками. В собачій натурі ви не знайдете підступності, хитрощів та лицемірства, якими нерідко нас вражають близькі люди.

Читати онлайн цю книгу ви можете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Щоб скачати «Провідник» Світлани Румянцевої, оберіть серед матеріалів нашої бібліотеки потрібний формат електронної книги – fb2, txt, epub або rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Провідник» Світлани Румянцевої

Рекомендації

Відгуки на книгу «Провідник» Світлани Румянцевої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *