«Приблуда» Степан Васильович Васильченко

«Приблуда» Степан Васильович Васильченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
738 переглядів
738 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Приблуда» Степана Васильовича Васильченко (анотація)

Книга «Приблуда» Степана Васильченка була написана у 1925 році, а основою для сюжету стали події з реального життя автора, який у 20-х роках працював завідувачем дитячого будинку. За час роботи письменник був свідком різних ситуацій та історій, і деякі з них справили на нього особливе враження.

У цьому оповіданні у центрі сюжету знаходиться Мишко, 10-річний хлопчина, який лишився сиротою, але не хоче цього визнавати. Він був безпритульним, поки не потрапив у дитячий будинок. Вигляд у нього був кепський, бо навіть бодай якогось взуття на ногах юний герой не мав, як і нормального одягу. Змарнілий і брудний Мишко все одно продовжував стверджувати, що у нього є родина, а він просто втік з дому.

Відповідаючи на запитання дорослих, Мишко демонстрував дивовижну винахідливість, та й загалом він був хлопцем розумним і кмітливим. От тільки місця у тому дитячому будинку, куди він «прийшов погуляти» зовсім вже не було. Заклад, який розраховувався на 30 осіб, вміщав у собі вже втричі більше, і ще нових привозили.

Умови були далеко не найкращі, але Мишко швидко знайшов спільну мову з дітворою, з якою провів майже цілий день разом. А коли прийшов вечір, постало питання, що ж цим новачком, який так вправно «казки» розповідає, робити далі. Щоб вирішити ситуацію, зібралась ціла рада зі старших дітей, яким і належало вирішити долю Мишка…

Слухати аудіокнигу «Приблуда» Степана Васильченка онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Приблуда» Степана Васильовича Васильченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Приблуда» Степана Васильовича Васильченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *