«Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» Хосе Стівенс

«Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» Хосе Стівенс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
771 переглядів
771 переглядів

Про книгу «Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» Хосе Стівенса

Напевно, кожна людина в своєму житті відчувала страх та тривогу у тих чи інших життєвих обставинах. Як відомо, дані почуття — це природний захисний механізм психіки людини на небезпеку. Але що робити, коли страхи настільки глибоко проникають і вкорінюються в нас, що жити стає просто нестерпно?

Книга «Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» не тільки змістовно і наочно описує природу наших страхів та головних недоліків (зарозумілість, жадібність, нетерплячість, впертість, самоприниження, схильність до саморуйнування), метафорично називаючи їх драконами, а й закликає читача кинути їм виклик.

Якщо ви бажаєте зазирнути вглиб себе і попрацювати зі своїми внутрішніми чудовиськами, тоді спробуйте почати читати онлайн книгу «Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» Хосе Стівенса українською мовою. На перших сторінках читача чекає тест, націлений на те, щоб допомогти розкрити і виділити який саме дракон домінує в структурі особистості та ускладнює життя. На наступних сторінках автор дуже детально описує риси кожного з цих чудовиськ, а далі наводить рекомендації того, як та в якому руслі слід коректувати поведінку і світогляд, щоб перемогти цього «ворога».

Скачати книгу «Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» Хосе Стівенса безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Завантажити безкоштовно книгу «Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» Хосе Стівенса

Рекомендації

Відгуки на книгу «Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» Хосе Стівенса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *