«Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» Хосе Стівенс

«Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» Хосе Стівенс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6153 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» Хосе Стівенса (анотація)

Напевно, кожна людина в своєму житті відчувала страх та тривогу у тих чи інших життєвих обставинах. Як відомо, дані почуття — це природний захисний механізм психіки людини на небезпеку. Але що робити, коли страхи настільки глибоко проникають і вкорінюються в нас, що жити стає просто нестерпно?

Книга «Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» не тільки змістовно і наочно описує природу наших страхів та головних недоліків (зарозумілість, жадібність, нетерплячість, впертість, самоприниження, схильність до саморуйнування), метафорично називаючи їх драконами, а й закликає читача кинути їм виклик.

Якщо ви бажаєте зазирнути вглиб себе і попрацювати зі своїми внутрішніми чудовиськами, тоді спробуйте почати читати онлайн книгу «Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» Хосе Стівенса українською мовою. На перших сторінках читача чекає тест, націлений на те, щоб допомогти розкрити і виділити який саме дракон домінує в структурі особистості та ускладнює життя. На наступних сторінках автор дуже детально описує риси кожного з цих чудовиськ, а далі наводить рекомендації того, як та в якому руслі слід коректувати поведінку і світогляд, щоб перемогти цього «ворога».

Скачати книгу «Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» Хосе Стівенса безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» Хосе Стівенса та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» Хосе Стівенса: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» Хосе Стівенса і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» Хосе Стівенса українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» Хосе Стівенса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *