«Причепа» Іван Нечуй-Левицький

«Причепа» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
961 переглядів
961 переглядів

Про книгу «Причепа» Івана Нечуя-Левицького

Книга «Причепа» – соціально-побутова повість, що зображує драматизм сімейного життя двох родин у неспокійному XIX столітті, коли під утисками Польщі знищувалася українська свідомість. Цей твір був одним з перших у творчості письменника, але його талант до зображення реалій українського життя відразу став помітний.

У центрі сюжетної лінії читач бачить вродливу, але пихату жінку Зосю, яка після заміжжя перетворила життя свого чоловіка та всієї його родини на жах. Письменник протиставляє їй щиру, працелюбну й скромну Ганю, в образі якої він втілив ідеал української жінки. Яка доля чекає на жінок та їхні сім’ї, ви дізнаєтеся, якщо вирішите
читати онлайн книгу «Причепа» Івана Нечуя-Левицького українською мовою.

Повість є дуже актуальною, бо змушує замислитися над сімейними цінностями, над історичним і культурним багатством українського народу на противагу «модним» тенденціям, які нав’язуються з інших країн і культур. Чоловічі й жіночі образи є дуже виразними та органічно доповнюють одне одного.

Автор доводить: багатство і бідність ходять поряд, а поєднання бідності садиби й високих манер Зосі виглядає досить іронічно. Якщо ви хочете заглибитися у класику української літератури, пройнятися її барвами і глибиною, радимо скачати книгу «Причепа» Івана Нечуя-Левицького; ми пропонуємо найзручніші формати fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Завантажити безкоштовно книгу «Причепа» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Причепа» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *