«Причепа» Іван Нечуй-Левицький

«Причепа» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1352 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Причепа» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Книга «Причепа» – соціально-побутова повість, що зображує драматизм сімейного життя двох родин у неспокійному XIX столітті, коли під утисками Польщі знищувалася українська свідомість. Цей твір був одним з перших у творчості письменника, але його талант до зображення реалій українського життя відразу став помітний.

У центрі сюжетної лінії читач бачить вродливу, але пихату жінку Зосю, яка після заміжжя перетворила життя свого чоловіка та всієї його родини на жах. Письменник протиставляє їй щиру, працелюбну й скромну Ганю, в образі якої він втілив ідеал української жінки. Яка доля чекає на жінок та їхні сім’ї, ви дізнаєтеся, якщо вирішите
читати онлайн книгу «Причепа» Івана Нечуя-Левицького українською мовою.

Повість є дуже актуальною, бо змушує замислитися над сімейними цінностями, над історичним і культурним багатством українського народу на противагу «модним» тенденціям, які нав’язуються з інших країн і культур. Чоловічі й жіночі образи є дуже виразними та органічно доповнюють одне одного.

Автор доводить: багатство і бідність ходять поряд, а поєднання бідності садиби й високих манер Зосі виглядає досить іронічно. Якщо ви хочете заглибитися у класику української літератури, пройнятися її барвами і глибиною, радимо скачати книгу «Причепа» Івана Нечуя-Левицького; ми пропонуємо найзручніші формати fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Причепа» Івана Нечуя-Левицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Причепа» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Причепа» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *