«Пригода з «Кобзарем»» Панас Мирний

«Пригода з «Кобзарем»» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
666 переглядів
666 переглядів

Про книгу «Пригода з «Кобзарем»» Панаса Мирного

Один знаний митець пише про творчість іншого величного митця. Це так в дусі Панаса Мирного! Книга «Пригода з «Кобзарем» стане для вас дійсно пригодою і розвеселить, як то кажуть, «культурно».

Герої оповідання поділились на два табори. Одні захоплюються Шевченком, інші його засуджують. Чи дійдуть у фіналі до компромісу? Гарний приклад малої прози. Поетичне подання тексту, виражений національний колорит.

Заможний пан одружився з гідною дівчиною, але не загордувавсь, поводить себе по-простому. Має доньку від попереднього шлюбу. Власне, очима цієї дівчинки ми і бачимо всі події, що відбуваються.

Дівчинка товаришує зі служницею Мартою. Одного разу вони викрадають книжку, що приніс батько. Дуже вже хотілося почитати забороненого! Але саме цікаве починається тоді, коли пропажу викрили… Читати онлайн книгу «Пригода з «Кобзарем» Панаса Мирного українською мовою сподобається всім прихильникам класичної літератури.

Як ви вже здогадались, викрадена книжка була збіркою творів Тараса Шевченка. А що відбувалось далі, дізнаєтесь, коли вирішите скачати книгу «Пригода з «Кобзарем» Панаса Мирного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Фінал вас здивує.

Скачати безкоштово книгу «Пригода з «Кобзарем»» Панаса Мирного

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пригода з «Кобзарем»» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *