«Пригоди бравого вояка Швейка» Ярослав Гашек

«Пригоди бравого вояка Швейка» Ярослав Гашек

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2880 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пригоди бравого вояка Швейка» Ярослава Гашека (анотація)

Книга «Пригоди бравого вояка Швейка» Ярослава Гашека – це прекрасний роман, що в сатиричному ключі показує, наскільки жахливою є війна, та які страшні вона приносить біди. Через призму простої людини автор показує протест, що закликає до миру та виступає проти насильства. Книга розповідає про жахливі роки Першої світової війни, коли задля виконання забаганок військового керівництва гинули тисячі звичайних солдат.

В центрі історії буде Йозеф Швейк – в минулому піхотинець, займається продажем собак. Проте одного дня він дізнається про початок війни, яку назвуть «Великою», а згодом і Першою світовою. Після проголошення війни герой одразу ж відправляється до мобілізаційного пункту, не дивлячись навіть на власні проблеми зі здоров’ям. Але вже на цьому етапі перед героєм виникає багато проблем, що приводять до різних комічних ситуацій. До речі, читати онлайн книгу «Пригоди бравого вояка Швейка» Ярослава Гашека українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Проте далі вже на фронті перед читачем постає колаж замальовок в вигляді новел. Через ці різноманітні картини автор намагається показати широкий зріз звичайного солдатського життя з його світлими і темними сторонами і все це з великою долею іронії.

Скачати книгу «Пригоди бравого вояка Швейка» Ярослава Гашека можна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати аудіокнигу «Пригоди бравого вояка Швейка» Ярослава Гашека онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пригоди бравого вояка Швейка» Ярослава Гашека українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Пригоди бравого вояка Швейка» Ярослава Гашека українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пригоди бравого вояка Швейка» Ярослава Гашека

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *