«Пригоди Гекльберрі Фінна» Марк Твен

«Пригоди Гекльберрі Фінна» Марк Твен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1625 переглядів
1625 переглядів

Про книгу «Пригоди Гекльберрі Фінна» Марка Твена

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Пригоди Гекльберрі Фінна» Марка Твена українською мовою кожному фанату світової літератури. Цей роман увійшов в список найвизначніших творів зарубіжної літератури і зайняв почесне місце в списку кращих пригодницьких видань зарубіжної класики.

На цій книзі виросло не одне покоління юнаків та дівчат. Історія, що захоплює дух та змушує повторити небезпечну мандрівку відважного хлопця. Розповідь, що не залишає байдужим жодного читача.

Герой книги «Пригоди Гекльберрі Фінна» – юнак, що цінує свободу понад усе. Він може відмовитись від різних земних благ, однак кожного, хто намагатиметься відібрати у нього можливість жити по своїм правилам, чекає страшна помста.

Гек виріс на вулиці серед безпритульних дітей. Ніхто і ніколи не вирішував за нього. Він сам обирав свій життєвий шлях, приймав важливі рішення і відповідав за них.
Хлопцеві набридло жити в людному місті і тому він вирішує відправитись в запаморочливу мандрівку вздовж берега величної Міссісіпі. Юнак впевнений, що попереду його чекають яскраві пригоди, котрі залишаться в його пам’яті на все життя.

Які відкриття зробить для себе Гек? З ким зустрінеться по дорозі? З якими випробуваннями зіштовхнеться? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «Пригоди Гекльберрі Фінна» Марка Твена безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Пригоди Гекльберрі Фінна» Марка Твена

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пригоди Гекльберрі Фінна» Марка Твена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *