«Пригоди Гекльберрі Фінна» Марк Твен

«Пригоди Гекльберрі Фінна» Марк Твен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
947 переглядів
947 переглядів

Про книгу «Пригоди Гекльберрі Фінна» Марка Твена

Повість «Пригоди Гекльберрі Фінна» – гостросюжетна пригодницька історія, що є продовженням книги «Походеньки Тома Сойєра». Марк Твен акцентує увагу на товаришеві Тома – колишньому безпритульному Гекові. Їхні пригоди змушують затамувати подих та згадати дитинство – той період, коли всі прагнули до свободи та були впевненими, що не існує нездоланних перешкод.

Для головного героя книги Гека головна цінність – це свобода у всіх її проявах. Він виріс на вулиці серед безпритульних, і тому навчився жити по своїх правилах. Не дивно, що він вирішив покинути розкішне, проте нудне життя, коли вдова Дуглас вирішила взяти опіку над безпритульним хлопчиком. Гек розуміє, що він не може проміняти свободу, хвилюючі пригоди та небезпечні мандри на спокійне домашнє життя зі шкільним навчанням і чемною поведінкою. Він відправляється в захоплюючу мандрівку річкою Міссісіпі на саморобному плоті разом зі своїм новим товаришем Джимом – рабом негром, який вирішив розпочати вільне життя.

Починаючи читати онлайн твір, розумієш, що він не є суто дитячим – у цій невеличкій книзі зачіпається багато дорослих проблем, і чільне місце серед них посідають расові забобони. Джим виявився щирою, доброю та співчутливою людиною, вірним другом та душевним співрозмовником. Йому протиставляються жорстокі та егоїстичні рабовласники. Чи схоплять негра, який рятується від життєвої несправедливості, мандруючи разом з відчайдушним хлопчиком? Відповідь на це ключове питання ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Пригоди Гекльберрі Фінна» Марка Твена.

Повість вчить дивитися на оточуючий світ неупередженим поглядом, адже в суспільній картині життя з дитячого віку формуються погляди та переконання, спотворені фальшивими цінностями. З книгою «Пригоди Гекльберрі Фінна» не тільки діти, а й дорослі навчаться відповідальності та сміливості, винахідливості та вмінню не піддаватися смутку навіть в найнебезпечніших ситуаціях.

Письменник висміює неосвіченість та сліпу владу суспільних стереотипів, жадібність, лицемірство, боягузтво. Цей легендарний твір ви знайдете в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ви можете вибрати найзручніший з форматів електронних книг: fb2, txt, epub або rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Пригоди Гекльберрі Фінна» Марка Твена

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пригоди Гекльберрі Фінна» Марка Твена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *