«Пригоди Гекльберрі Фінна» Марк Твен

«Пригоди Гекльберрі Фінна» Марк Твен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5319 переглядів
5319 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пригоди Гекльберрі Фінна» Марка Твена (анотація)

Слухати аудіокнигу онлайн «Пригоди Гекльберрі Фінна» Марка Твена украънською мовою:

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Пригоди Гекльберрі Фінна» Марка Твена українською мовою кожному фанату світової літератури. Цей роман увійшов в список найвизначніших творів зарубіжної літератури і зайняв почесне місце в списку кращих пригодницьких видань зарубіжної класики.

На цій книзі виросло не одне покоління юнаків та дівчат. Історія, що захоплює дух та змушує повторити небезпечну мандрівку відважного хлопця. Розповідь, що не залишає байдужим жодного читача.

Герой книги «Пригоди Гекльберрі Фінна» – юнак, що цінує свободу понад усе. Він може відмовитись від різних земних благ, однак кожного, хто намагатиметься відібрати у нього можливість жити по своїм правилам, чекає страшна помста.

Гек виріс на вулиці серед безпритульних дітей. Ніхто і ніколи не вирішував за нього. Він сам обирав свій життєвий шлях, приймав важливі рішення і відповідав за них.
Хлопцеві набридло жити в людному місті і тому він вирішує відправитись в запаморочливу мандрівку вздовж берега величної Міссісіпі. Юнак впевнений, що попереду його чекають яскраві пригоди, котрі залишаться в його пам’яті на все життя.

Які відкриття зробить для себе Гек? З ким зустрінеться по дорозі? З якими випробуваннями зіштовхнеться? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «Пригоди Гекльберрі Фінна» Марка Твена.

Дивитися екранізацію книги «Пригоди Гекльберрі Фінна» Марка Твена російською мовою:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пригоди Гекльберрі Фінна» Марка Твена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пригоди Гекльберрі Фінна» Марка Твена

Одна відповідь до “Пригоди Гекльберрі Фінна”

  1. Владислава Владислава сказав:

    Люди, ви просто не уявляєте, як же приємно повертатись в дитинство, навіть коли вже маєш власних дітей. “Пригоди Гекльберрі Фінна” це найкращі пригоди родом із минулого, так приколько читати її своєму сину, як колись мені читав батько.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *