«Пригоди капітана Врунгеля» Андрій Некрасов

«Пригоди капітана Врунгеля» Андрій Некрасов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
704 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пригоди капітана Врунгеля» Андрія Некрасова (анотація)

Книга «Пригоди капітана Врунгеля» Андрія Некрасова – культовий твір для вітчизняних читачів. На ньому виросло не одне покоління дітлахів, що, можливо, саме завдяки цьому творові захотіли стати моряками та підкорити собі океан. Варто згадати, що письменник за своє життя змінив чимало професій, однією з яких і був моряк. Спогади про ті часи, а також неповторний дух морських пригод були покладені в основу цієї історії.

Спостерігати за історією читач буде від імені відважного морського капітана Врунгеля. Це ім’я стало крилатим висловом для опису людини, що любить прикрасити, або ж взагалі вигадати якісь історії. Але не дивлячись на це, він є досвідченим моряком, що збирається розповісти своїм слухачам про навколосвітню подорож. Йому допомагатиме Лом – інший персонаж, що виконує функцію кука та старшого помічника. До речі, читати онлайн книгу «Пригоди капітана Врунгеля» Андрія Некрасова українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Під час сюжету автор буде висміювати деякі стереотипи про ті країни, куди потраплятимуть його персонажі. Зокрема, мова буде йти і про Францію, де до команди мореплавців приєднається третій член команди – Фукс. Їм трьом доведеться пройти через складні випробування, що їм підготував головний антагоніст – Хамура Кусакі.

Скачати книгу «Пригоди капітана Врунгеля» Андрія Некрасова можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пригоди капітана Врунгеля» Андрія Некрасова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Пригоди капітана Врунгеля» Андрія Некрасова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пригоди капітана Врунгеля» Андрія Некрасова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *