«Пригоди Краплинки» Володимир Кривенко

«Пригоди Краплинки» Володимир Кривенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2541 переглядів
2541 переглядів

Про книгу «Пригоди Краплинки» Володимира Кривенко

Володимир Кривенко – сучасний український автор багатьох пізнавальних і повчальних казок для дітей молодшого шкільного віку. Його книга «Пригоди Краплинки» занурить дорослих і дітей у дивовижний світ природи та ознайомить наймолодших читачів з багатьма природними явищами, зокрема з кругообігом води.

Збірка складається з трьох казок – «Казка про Туман», «Казка про Краплинку», «Казка про Хмару». Головними персонажами в усіх творах є ці представники, здавалося б, неживої природи – вітер, хмари, краплі, сонечко, туман.

Письменник обіцяє читачам: ви дізнаєтесь всі таємниці, про які говорить природа навколо нас. І дійсно: діти бачать неоціненний внесок у наше життя всіх природних явищ, переймаються їхньою нелегкою щоденною роботою, про яку ми майже ніколи не замислюємося.

Збірку «Пригоди Краплинки» можна назвати справжнім навчальним посібником з природознавства. У цікавій і близькій дітям формі письменник розповідає про появу дощів і туману, про виникнення хмар і вітру. Кожен з героїв наділений своїм яскравим характером – це дозволяє дітям краще уявити сюжетні перипетії та разом з дійовими особами взяти участь у мандрівках та численних пригодах.

Ця книга буде корисною не тільки дітям, а й для дорослих. Вона вчить прислухатися й придивлятися до оточення, час від часу виринаючи з моря повсякденних клопотів, помічати навколишню красу та бути вдячним природі за її величезну і невтомну працю. Прочитавши цю збірку, кожен переконається: природа вміє говорити, і до неї завжди варто прислухатися.

«Родзинкою» цієї чудової книги є цікаві ілюстрації від онуки автора Олександри. Дівчинка не тільки освіжила казкові сюжети своїми малюнками, а й допомогла письменнику придумати захоплюючі казки та доповнити готові твори.

Якщо ви хочете скачати «Пригоди Краплинки» Володимира Кривенка, виберіть на сайті будь-який із запропонованих форматів електронних книг: fb2, txt, epub або rtf. Для всіх бажаючих читати онлайн цю казкову збірку ми надаємо можливість зробити це безкоштовно та без реєстрації.

Якщо ви не знаєте, що подарувати дитині на день народження, найкращим подарунком будуть шарики з гелієм і добра казка перед сном. Книжку можна завантажити на будь-який гаджет, і прочитати малюкові після свята, щоб він заснув міцно і солодко.

Завантажити безкоштовно книгу «Пригоди Краплинки» Володимира Кривенко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пригоди Краплинки» Володимира Кривенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *