«Пригоди Лапунчика та Хрюндика» Людмила Борисовна Волок

«Пригоди Лапунчика та Хрюндика» Людмила Борисовна Волок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7981 переглядів
7981 переглядів

Короткий зміст книги «Пригоди Лапунчика та Хрюндика» Людмили Борисовни Волок (анотація)

Книга “Пригоди Лапунчика та Хрюндика” – напрочуд весела й добра казка, яку подарувала юним читачам і слухачам українська письменниця Людмила Борисівна Волок. Починаючи її читати, одразу поринаєш у світ безтурботних забав і пустощів, які відкривають двері у світ раптових знахідок і нових вражень, зіштовхують зі справжнім життям та вчать робити усвідомлений вибір. Найбільше цей твір зацікавить дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку.

Сюжет книги “Пригоди Лапунчика та Хрюндика” закручується навколо двох друзів – зайченятка Лапунчика та кабанчика Хрюндика. Доля звела їх у лісі, і з того часу головні персонажі майже не розлучалися. Головне, що пов’язувало двох малят – бешкетування та пристрасть до пригод.

Звичайно, така компанія не може спокійно проводити час – їх переслідують усілякі халепи, а допитливість штовхає на майже божевільні вчинки. Незважаючи на вмовляння та зауваження батьків, непосидючі звірятка кожного дня відправлялися назустріч новим пригодам, і тільки підтримка одне одного в критичних ситуаціях дозволяла їм сміливо рухатися назустріч непізнаному світу.

У цій здавалося б дитячій казці легко простежити дорослі мотиви – важливість дружби та міцних родинних стосунків, вірність своїм почуттям та емоціям, необхідність робити моральний вибір та багато інших життєвих настанов, які щоденно вимагають від кожного з нас правильних рішень. Цей невеличкий твір корисно скачати й прочитати не лише дітям, а й дорослим – бачення оточуючого середовища крізь призму дитячої безпосередності можна порівняти з найбільшою життєвою мудрістю.

Сучасна українська література не може похвалитися розмаїттям творів для дітей, проте Людмила Борисівна Волок додала їй ковток свіжого повітря, показавши свободу дій малих бешкетників та результати їхніх “відкриттів”. Лагідна та милозвучна мова, потужний виховний потенціал казки, захоплюючі сюжетні повороти й привабливі для дітей образи головних героїв неодмінно зроблять книгу “Пригоди Лапунчика та Хрюндика” одним з найулюбленіших творів підростаючого покоління.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пригоди Лапунчика та Хрюндика» Людмили Борисовни Волок українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Пригоди Лапунчика та Хрюндика» Людмили Борисовни Волок українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пригоди Лапунчика та Хрюндика» Людмили Борисовни Волок

Одна відповідь до “Пригоди Лапунчика та Хрюндика”

  1. Олена Олена сказав:

    Це справжня знахідка! Збірка «Пригоди Лапунчика та Хрюндика» подарувала нам з донькою декілька приємних вечорів. Сучасні, добрі історії нам дуже сподобались. Рекомендуємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *