«Пригоди Леді Баґ. Книга 2. Двійникіт і Часолітка» Фіона Харріс

«Пригоди Леді Баґ. Книга 2. Двійникіт і Часолітка» Фіона Харріс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
586 переглядів
586 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пригоди Леді Баґ. Книга 2. Двійникіт і Часолітка» Фіони Харріс (анотація)

Тео закоханий у Леді Баґ! Бражник пообіцяв: якщо хлопець погодиться на демонізацію і стане двійником Суперкота, він завоює дівчину!

Батько Алікс подарував дочці сімейну реліквію. На жаль, особливий годинник розбився… Бражник скористався гнівом дівчини і перетворив її на могутню Повелительку Часу!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пригоди Леді Баґ. Книга 2. Двійникіт і Часолітка» Фіони Харріс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пригоди Леді Баґ. Книга 2. Двійникіт і Часолітка» Фіони Харріс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *