«Пригоди Незнайка та його друзів» Микола Носов

«Пригоди Незнайка та його друзів» Микола Носов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1767 переглядів
1767 переглядів

Короткий зміст книги «Пригоди Незнайка та його друзів» Миколи Носова (анотація)

Багато поколінь вже виросло на казках Миколи Носова, не дивлячись на час, вони залишаються актуальними та цікавими для читання дітям та дорослим. Ще одним надбанням літературного світу стала книги «Пригода Незнайки і його друзів». Ми впевнені, що прочитавши один раз, ви будете повертатися до неї знову і знову.

Звертаємо увагу, що книги з трилогії автора про Незнайку не переплітаються в одну історію і їх можна читати окремо, оскільки в них беруть участь герої хоч і одні ті самі, але пригоди будуть різними і у різних місцях.

Перша частина трилогії так і називається «Пригоди Незнайки і його друзів». З чого ж починається захоплююча історія? У Квітковій країні також існувало своє життя, там жили маленькі чоловічки – «коротульки». В одному будиночку жило цілих шістнадцять коротульок, а серед них наш головний герой – бешкетний Незнайко. Радимо читати онлайн усім книгу «Пригода Незнайки і його друзів» Миколи Носова українською мовою.

Він завжди знаходив пригоди та з ним точно не занудьгуєш, і повірте, це лише початок.

Щоб поринути у вирій пригод, вам необхідно лише скачати книгу «Пригода Незнайки і його друзів» Миколи Носова українською мовою можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Пригоди Незнайка та його друзів» Миколи Носова онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Пригоди Незнайка та його друзів» Миколи Носова та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Пригоди Незнайка та його друзів» Миколи Носова: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Пригоди Незнайка та його друзів» Миколи Носова і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пригоди Незнайка та його друзів» Миколи Носова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *