«Пригоди Олівера Твіста» Чарлз Діккенс

«Пригоди Олівера Твіста» Чарлз Діккенс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
802 переглядів
802 переглядів

Про книгу «Пригоди Олівера Твіста» Чарлза Діккенса

Чарлз Діккенс – один з найвидатніших письменників Англії і всього світу, твори якого можна назвати сміливим відображенням тодішньої дійсності. Його книгу «Пригоди Олівера Твіста» можна назвати візитною карткою автора. Діккенсу вдалося яскраво показати життя різних верств англійського суспільства – від найбідніших сиріт та мешканців нетрів до хазяїв розкішних лондонських маєтків.

Що робити, якщо ти чиниш опір злу, а воно не хоче тебе відпускати? Таким було життя бідного хлопця, який з дитинства не знав ласки батьків та не чув жодного ласкавого слова. Головний герой роману Олівер Твіст виявився дуже терплячим хлопчиком – він стійко зносив поневіряння та приниження, доки не натрапив на бандитське угруповання в Лондоні. Вибору в Олівера не було: або стаєш таким же злодієм, як і вони, або вмираєш з голоду.

Незважаючи на тиск і жахливі умови, головний герой вирішив протистояти злу та попереджати чесних громадян про майбутні злочини, проте доля постійно відверталася від хлопчика. Чи стане Олівер нарешті щасливим? Чи знайде він тих, хто піклуватиметься про нього? В яких авантюрних пригодах і змовах йому відведено ключове місце? На ці питання ви знайдете відповіді, якщо вирішите читати онлайн цей гостросюжетний роман.

У творі «Пригоди Олівера Твіста» відчувається іронічна манера автора – його неповторний стиль і колорит. І хоча ця книга вважається дитячою літературою через динамічність сюжету і пригодницький характер, її ідейне наповнення змусить глибоко замислитися і зрілого читача.

Досить влучно автор змалював співвідношення добра і зла у світі бідних та знедолених людей. Їхня безправність та жалюгідність, відчай у бажанні вижити штовхали їх на божевільні вчинки. Детальні картини тогочасного побуту, краєвидів та опису зовнішності одразу переносять читача в той час, вражаючи неймовірною атмосферністю до останньої сторінки книги.

Не обійшлася ця історія і без сімейних інтриг, що відкрили читачеві неочікувані таємниці з минулого родичів Олівера. Якщо ви хочете насолодитися цим легендарним твором, пропонуємо скачати «Пригоди Олівера Твіста» Чарлза Діккенса в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Всі матеріали ми надаємо безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Пригоди Олівера Твіста» Чарлза Діккенса

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пригоди Олівера Твіста» Чарлза Діккенса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *