«Пригоди Тома Сойєра» Марк Твен

«Пригоди Тома Сойєра» Марк Твен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1196 переглядів
1196 переглядів

Про книгу «Пригоди Тома Сойєра» Марка Твена

Книга «Пригоди Тома Сойєра» входить до циклу історій про Тома Сойєра і Гекльберрі Фінна під номером 1. За майже 200 років існування твору мільйони дітей дізналися про курйозні випадки із життя 12-річного Тома і його друзів. Книга легко читається, має гумористичні епізоди, водночас глибока та пізнавальна. Мабуть, не знайдеться людей, кому б не була відома ця історія.

Том Сойєр — невгамовний фантазер, хлопчисько з добрим серцем та відмінним почуттям гумору. Він постійно потрапляє в різні історії: стає свідком вбивства, шукає скарб, викриває злочинця, губиться в лабіринтах печери. Головний герой дуже легко вміє знаходити пригоди на свою голову. Безжурний романтик вплутується в усі авантюри, причому в більшості випадків Том сам є їх організатором. Часом пригоди виходять веселими, часом – аморальними, а іноді й досить страшними. Одним словом, життя головного героя не можна назвати нудним.

Якщо ви хочете разом з Томом зануритись у світ захоплюючих історій, тоді вам варто почати читати онлайн книгу «Пригоди Тома Сойєра» Марка Твена українською мовою. Вам відкриється можливість повернутись в безтурботне дитинство, коли все було простіше та не було нічого неможливого.

Скачати книгу «Пригоди Тома Сойєра» Марка Твена безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Завантажити безкоштовно книгу «Пригоди Тома Сойєра» Марка Твена

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пригоди Тома Сойєра» Марка Твена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *