«Пригоди Тома Соєра» Марк Твен

«Пригоди Тома Соєра» Марк Твен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
948 переглядів
948 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пригоди Тома Соєра» Марка Твена (анотація)

Книга «Пригоди Тома Соєра» – одна з найвідоміших праць американської літератури. Вона вже завоювала собі величезну популярність серед читачів будь-якого віку по всьому світу. Книга була написана талановитим письменником Марком Твеном.

Головна особливість твору полягає в тому, що Твен талановито описує той дух пригод, який, напевно, оволодівав кожним в дитинстві. Це все підкріплено нестандартними для свого часу сюжетами, а також хорошим гумором. Письменник не обійшов стороною одну з найтривожніших тем для підлітків, описавши любовні інтереси свого головного героя. Читати онлайн книгу «Пригоди Тома Соєра» за авторства Марка Твена українською мовою можна користуючись нашим електронним ресурсом.

Історія розказує читачеві про непосидючого та життєрадісного Тома Соєра, який разом зі своїми друзями майже завжди стають в центрі якихось пригод, а іноді і попадають в негаразди. Письменник дивовижно описує ту радість від пригод, яку відчувають головні герої, щоразу намагаючись втілити свої фантазії в життя.

Тому не можна відмовити в хитрості. Завдяки їй він, фарбуючи паркан, покликав своїх друзів, які зробили його роботу за нього. Але крім бешкетування, Том одного разу закохався в свою однокласницю, та намагався всіляким чином привернути її увагу. «Пригоди Тома Соєра» по-справжньому талановито написана історія про дитячі роки, де читач, можливо, навіть впізнає самого себе.

Скачати книгу «Пригоди Тома Соєра» Марка Твена безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пригоди Тома Соєра» Марка Твена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пригоди Тома Соєра» Марка Твена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *