«Пригоди українців у Анталії» Антін Щегельський

«Пригоди українців у Анталії» Антін Щегельський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Пригоди українців у Анталії» Антіна Щегельського

“Пригоди українців у Анталії” – серія гумористичних новел про українських журналістів, яким пощастило відпочивати цілий місяць у п’ятизірковому готелі відомого курорту. Антін Щегельський з теплом і доброю посмішкою розповідає про своїх колег та їхні романтичні пригоди. Нарешті знайшовши час на відпочинок, головні герої цінують кожну мить та кидаються у різноманітні авантюри, повністю віддаючись емоціям та почуттям.

Один з головних героїв книги – головний редактор бізнес-видання Микола. Зав’язка сюжету починається з депресії чоловіка, викликаної надто високою працездатністю й невмінням відпочивати. У кабінеті лікаря Микола отримує пораду, як вийти з цього стану – поїхати на відпочинок та повністю розчинитися у стосунках з жінкою.

Недовго думаючи, чоловік бере із собою Ліду – сусідку та коханку, яка під приводом відрядження залишає чоловіка та малу дитину. Яка дотепна історія з цього вийде, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати й прочитати книгу “Пригоди українців у Анталії”.

Антін Щегельський – професійний журналіст, і це видно з манери написання його творів. Він пише більше реалістичні нариси з цікавими умовиводами, а художню лінію розкриває рівно, без надмірних емоційних випадів. В його творах простежується чітка логіка та висока динаміка сюжету. Як істинний знавець української мови, він влучно добирає епітети та характеристики – його герої постають перед читачем зрозумілими, з різними гранями характеру.

Недаремно автор вирішив відправити своїх персонажів саме до Туреччини – в оточенні іноземців найбільш яскраво виявляються риси українців, їхня ментальність і вдача. У творі величезна кількість кумедних випадків – це робить книгу “Пригоди українців у Анталії” своєрідною енциклопедією побутового українського гумору в “закордонній обгортці”.

Якщо ви хочете розслабитися, насолоджуючись гумористистичною картиною життя українських чоловіків, спостерігаючи за їхніми стосунками з жінками та вирішенням делікатних проблем, рекомендуємо вам читати цю збірку новел.

Завантажити безкоштовно книгу «Пригоди українців у Анталії» Антіна Щегельського

Завантажити книгу «Пригоди українців у Анталії» у форматі:

Рекомендації

Коханці юстиції
Коханці юстиції Юрій Андрухович
Шопенгауер як ліки
Шопенгауер як ліки Ірвін Ялом
Стріляй, як дівчисько
Стріляй, як дівчисько Мері Дженнінґз Геґар
Від гвинта
Від гвинта Геннадій Евгеньович Ангелов

Відгуки на книгу «Пригоди українців у Анталії» Антіна Щегельського

Комментарии для сайта Cackle