«Пригоди українців у Анталії» Антін Щегельський

«Пригоди українців у Анталії» Антін Щегельський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
572 переглядів
572 переглядів

Про книгу «Пригоди українців у Анталії» Антіна Щегельського

“Пригоди українців у Анталії” – серія гумористичних новел про українських журналістів, яким пощастило відпочивати цілий місяць у п’ятизірковому готелі відомого курорту. Антін Щегельський з теплом і доброю посмішкою розповідає про своїх колег та їхні романтичні пригоди. Нарешті знайшовши час на відпочинок, головні герої цінують кожну мить та кидаються у різноманітні авантюри, повністю віддаючись емоціям та почуттям.

Один з головних героїв книги – головний редактор бізнес-видання Микола. Зав’язка сюжету починається з депресії чоловіка, викликаної надто високою працездатністю й невмінням відпочивати. У кабінеті лікаря Микола отримує пораду, як вийти з цього стану – поїхати на відпочинок та повністю розчинитися у стосунках з жінкою.

Недовго думаючи, чоловік бере із собою Ліду – сусідку та коханку, яка під приводом відрядження залишає чоловіка та малу дитину. Яка дотепна історія з цього вийде, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати й прочитати книгу “Пригоди українців у Анталії”.

Антін Щегельський – професійний журналіст, і це видно з манери написання його творів. Він пише більше реалістичні нариси з цікавими умовиводами, а художню лінію розкриває рівно, без надмірних емоційних випадів. В його творах простежується чітка логіка та висока динаміка сюжету. Як істинний знавець української мови, він влучно добирає епітети та характеристики – його герої постають перед читачем зрозумілими, з різними гранями характеру.

Недаремно автор вирішив відправити своїх персонажів саме до Туреччини – в оточенні іноземців найбільш яскраво виявляються риси українців, їхня ментальність і вдача. У творі величезна кількість кумедних випадків – це робить книгу “Пригоди українців у Анталії” своєрідною енциклопедією побутового українського гумору в “закордонній обгортці”.

Якщо ви хочете розслабитися, насолоджуючись гумористистичною картиною життя українських чоловіків, спостерігаючи за їхніми стосунками з жінками та вирішенням делікатних проблем, рекомендуємо вам читати цю збірку новел.

Завантажити безкоштовно книгу «Пригоди українців у Анталії» Антіна Щегельського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пригоди українців у Анталії» Антіна Щегельського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *