«Пригоди українців у Анталії» Антін Щегельський

«Пригоди українців у Анталії» Антін Щегельський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1351 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пригоди українців у Анталії» Антіна Щегельського (анотація)

“Пригоди українців у Анталії” – серія гумористичних новел про українських журналістів, яким пощастило відпочивати цілий місяць у п’ятизірковому готелі відомого курорту. Антін Щегельський з теплом і доброю посмішкою розповідає про своїх колег та їхні романтичні пригоди. Нарешті знайшовши час на відпочинок, головні герої цінують кожну мить та кидаються у різноманітні авантюри, повністю віддаючись емоціям та почуттям.

Один з головних героїв книги – головний редактор бізнес-видання Микола. Зав’язка сюжету починається з депресії чоловіка, викликаної надто високою працездатністю й невмінням відпочивати. У кабінеті лікаря Микола отримує пораду, як вийти з цього стану – поїхати на відпочинок та повністю розчинитися у стосунках з жінкою.

Недовго думаючи, чоловік бере із собою Ліду – сусідку та коханку, яка під приводом відрядження залишає чоловіка та малу дитину. Яка дотепна історія з цього вийде, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати й прочитати книгу “Пригоди українців у Анталії”.

Антін Щегельський – професійний журналіст, і це видно з манери написання його творів. Він пише більше реалістичні нариси з цікавими умовиводами, а художню лінію розкриває рівно, без надмірних емоційних випадів. В його творах простежується чітка логіка та висока динаміка сюжету. Як істинний знавець української мови, він влучно добирає епітети та характеристики – його герої постають перед читачем зрозумілими, з різними гранями характеру.

Недаремно автор вирішив відправити своїх персонажів саме до Туреччини – в оточенні іноземців найбільш яскраво виявляються риси українців, їхня ментальність і вдача. У творі величезна кількість кумедних випадків – це робить книгу “Пригоди українців у Анталії” своєрідною енциклопедією побутового українського гумору в “закордонній обгортці”.

Якщо ви хочете розслабитися, насолоджуючись гумористистичною картиною життя українських чоловіків, спостерігаючи за їхніми стосунками з жінками та вирішенням делікатних проблем, рекомендуємо вам читати цю збірку новел.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пригоди українців у Анталії» Антіна Щегельського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Пригоди українців у Анталії» Антіна Щегельського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пригоди українців у Анталії» Антіна Щегельського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *