«Пригоди вужа Ониська» Сашко Дерманський

«Пригоди вужа Ониська» Сашко Дерманський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9720 переглядів
9720 переглядів

Короткий зміст книги «Пригоди вужа Ониська» Сашка Дерманського (анотація)

Книга «Пригоди вужа Ониська» Сашка Дерманського розповість про життя милих створінь, з якими відбувається стільки всього, що двома словами й не перекажеш. Але не сподівайтесь побачити тут зайчиків, котиків чи цуценят, бо вони хоч і симпатичні, але занадто вже часто стають персонажами дитячих книжок. А є ж і інші персонажі, які також варті уваги, особливо, якщо про них розповідає такий письменник, як Сашко Дерманський. Він уміє з гумором розповідати про будь-які події.

Отже, у центрі сюжету ціла компанія героїв, які будуть разом переживати шалені пригоди. Цікаві, незвичайні, кумедні події будуть відбуватись з ними не лише на суходолі, а ще й на воді та у повітрі. То про кого ж йде мова? Про вужа Ониська, жабку Одарочку, жучка Джека, хробачка Кузю та мишеня Еврідіку. Компанія зібралась цікава, правда ж? Хоч вони усі маленькі і не надто привабливі в очах людей, але життя їх чекає насичене.

Онисько мешкає всередині купи, складеної зі старого гілляччя, яке комусь може видатись непотрібним сміттям. Та насправді це хатинка не лише для вужика, а й для інших героїв цієї історії. Усі вони мешкають по сусідству один від одного. Одарочка постійно хазяйнує і щось готує їсти, Евридіка хрестиком вишиває, Кузя на скрипці грає і мріє стати відомим музикантом, а Джек просто любить ласувати картоплинням.

Та головним все ж є Онисько – мрійник і фантазер, який подумки може перенестись куди завгодно. Хоча цього разу пригоди друзів чекають не вигадані, а реальні…

Слухати аудіокнигу «Пригоди вужа Ониська» Сашка Дерманського онлайн українською мовою безкоштовно:


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Пригоди вужа Ониська» Сашка Дерманського та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Пригоди вужа Ониська» Сашка Дерманського: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Пригоди вужа Ониська» Сашка Дерманського і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пригоди вужа Ониська» Сашка Дерманського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *