«Пригорни мене міцніше! 7 бесід про кохання тривалістю в життя» Сью Джонсон

«Пригорни мене міцніше! 7 бесід про кохання тривалістю в життя» Сью Джонсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
109 переглядів
109 переглядів

Короткий зміст книги «Пригорни мене міцніше! 7 бесід про кохання тривалістю в життя» Сью Джонсон (анотація)

З дитинства ми мріємо про «кохання з першого погляду» та прагнемо «жити довго й щасливо». Проте персонажі казок ніколи не з’ясовують, чия черга виносити сміття чи мити посуд. Але чи можлива така ідилія в реальних стосунках?

Докторка Сью Джонсон відкриває перед читачами абсолютно новий, сповнений любові світ щасливих і гармонійних стосунків. Її методи будуть корисними для всіх без винятку пар — молодих і літніх, одружених і ні, щасливих і нещасних, гетеро- і гомосексуальних, — для всіх, хто прагне зберегти кохання упродовж усього життя.

Авторка пояснює:

  • які вчинки зміцнюють чи, навпаки, руйнують довіру;
  • чому емпатія така важлива;
  • чи варто свідомо зачіпати партнера за живе;
  • чому міцні обійми гарантують тривалі стосунки;
  • як навчитися чути другу половинку та підтримувати вогонь кохання

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Пригорни мене міцніше! 7 бесід про кохання тривалістю в життя» Сью Джонсон та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Пригорни мене міцніше! 7 бесід про кохання тривалістю в життя» Сью Джонсон: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Пригорни мене міцніше! 7 бесід про кохання тривалістю в життя» Сью Джонсон і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пригорни мене міцніше! 7 бесід про кохання тривалістю в життя» Сью Джонсон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *