«Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки» Ніна Брокманн, Еллен Стьокен Даль

«Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки» Ніна Брокманн, Еллен Стьокен Даль

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4140 переглядів
4140 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки» Ніни Брокманн, Эллен Стёкен Даль (анотація)

Книга «Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки» являє собою незамінний посібник, наповнений дивовижною, важливою та цікавою інформацією про вагіну, завдяки якому кожна дівчинка, дівчина або жінка зробить усвідомлений вибір щодо свого сексуального здоров’я.

Протягом всього часу поширювалася невірна інформація стосовно жіночої вагіни, міфи були настільки сильними, що навіть самі жінки почали в них вірити. Своєю книгою автори намагаються дати відвертий та чесний огляд вагіни, її біології, анатомії та реальності того, що відбувається в жіночому тілі.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки» Ніни Брокманн та Еллен Стьокен Даль українською мовою, то зможете відправитись в захоплюючу подорож по жіночим статевим органам та сексуальному здоров’ю, від клітора до контрацепції.

Ви зможете скачати книгу «Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки» Ніни Брокманн та Еллен Стьокен Даль безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) за допомогою нашого літературного сайту.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки» Ніни Брокманн, Эллен Стёкен Даль українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки» Ніни Брокманн, Эллен Стёкен Даль

4 відповіді до “Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки”

 1. Лілія Лілія сказав:

  Книга має багато замовчувань, маніпуляцій, брехні. 1. Чого вартує фраза про те, що анус – це статевий орган!😐😠 Повна антианатомічна і антибіологічна маячня.
  2. Рекламі анального “сексу” присв’ячено більш, аніж, у 2 рази сторінок, аніж, повністю біологічно природному методу розпізнавання фертильності (плідності) . Очевидно, які пріорітети у авторок.
  3. Нема нічого про техніку безпеки сексу від травм. Навіть щодо першого статевого акту з партнером. А, травми трапляються навіть у сексуально досвідчених людей, це від різних чинників залежить: емоції, швидкість і напрямок рухів, розмір і товщина чоловічого статевого члена, інші фактори. Рекомендують під час першого статевого акту експеримент зі стінками вагіни (піхви), хоча, потім говорять про важливість розслаблення. 🤦‍♀️
  4. Більше того, під час читання книги, авторки час від часу рекомендують перейти одразу до фізичного дослідження себе, по-перше, не надаючи правила безпеки тим, хто це може робити вперше, по-друге, не рекомендуючи, відпочити, а, опісля – перейти до читання (оскільки, якщо читати одразу після мастурбації, то можна отримати проблеми з аналізом книги, проблеми з критичним мисленням, бо люди під дією розслабляючих гормонів, внаслідок, задоволення, або ж, навпаки – якщо мастурбація не принесла задоволення, вони можуть бути роздратованими і теж мати проблеми з аналізом інформації).
  5. Рекомендують один із найгірших способів контрацепції – мідну спіраль. Мовляв, вона найкраще справляється із захистом від небажаної вагітності. Але це відверта брехня! Найкраще справляється одне: стерилізація і партнера, і партнерки. Але, це вже операційне втручання. А, самі ж авторки, заперечують через багато сторінок тезу про “найкращість” мідної спіралі таблицею, бо у таблиці ще кілька методів контрацепції є такими ж ефективними. Ба більше того, навіть у таблиці не факт, що все є правдою, бо метод розпізнавання плідності (пошук “вікна фертильності” за: календарем, слизом, базальною температурою) діє на більш, аніж, на 99%, якщо ним вміти користуватися. Тим паче, що є рідкісні випадки, коли вагітніють жінки, навіть маючи спіраль, от тільки наслідки дуже погані для жінки, смертельні для плоду.
  6. Відсутня опіка і про безпеку патрнера – хлопця/чоловіка. Словосполучення “Вам вирішувати. Це лише ваша піхва”. А, де фраза “Це лише його пеніс”? Нема цієї фрази, ні у випадку, коли дівчатам (після першої фрази і після формальної розповіді про комфортність місіонерської пози під час першого статевого акту) рекомендують “Якщо ви хочете все контролювати, то перейдіть до пози “жінка зверху””. А, то нічого, що ця поза лише, так чи інакше, досвідчених, які вже мали статевий досвід із партнером (не із собою, не із предметом, не із вібратором, а, із живою людиною протилежної статі)? Інакше, можна травмувати і його, і себе. Нема цієї фрази ні у випадку, коли рекомендують внутрішньоматкову мідну спіраль. Нема цієї фрази одразу і у випадку, якщо партнер не хоче анального “сексу” (наче авторки не знають про існування таких хлопців/чоловіків… а, також наче не знають проктологічної сторони наслідків “анального сексу”).
  7. Авторки у передмові розпочинають говорити про “тонку межу між добровільністю і зґвалтуванням” і про сексуалізацію молоді, зокрема – дівчат, але, самі, по-перше, чомусь замовчують вплив порнографії, наскільки він може бути підштовхуючим до сексуального насильства, по-друге, замовчують, що їхня книга – не є для вирішення цієї проблеми (бо вона покликана, начебто, розказати більше про сексуальну анатомію жінки, а, не про психіку хлопців і дівчат у сфері сексу), по-третє, що проблемою тут є не, як вони пишуть, брак сексосвіти у школах (у Норвегії давно є сексосвіта в школах), а, навпаки, що вона не така, як треба, і, її, почасти, забагато. Молоді люди, які дозрівають, в них є певний гормональний сплекс, відповідно, вони авктивно цікавляться своєю статевістю, цікавляться протилежною статтю, хтось вперше кимось захоплюється, молоді люди дивляться порно – і це найгірше, молоді люди дивляться аніме з елементами еротики і навіть з елементами порно, їм про секс показують сучасні фільми, їм про секс співають поп/реп/інших жанрів теж – виконавці, їм про секс вистави ставлять, “playboy” та інші журнали (не для чоловіків, а, для самців роду горили, бо горили полігамні🤨) з оголеними тілами на видноті у звичайних супермаркетах, сексшопи і стрипбари світяться своїми вивісками і вітринами (а, можливо, ще заглушують своїм звуковим супроводом), їм про секс у школах розповідають (не знаю – скільки саме разів на тиждень), а, потім панянки у книжці (вгадайте про що?!) дивуються який жах же коїться! Авторки, та ви що?! Та невже?!
  8. Якщо хтось цікавиться чи є сатана, або, як написано в Біблії, батько брехні і душогуб від початку, то я з впевненістю можу сказати – у цій книжці він точно є. Бо я ще не зустрічала аж настільки маніпулятивної і брехливої книги. Хоча, вони і натякають, що вони лише другокурсниці, що, в першу чергу, хочуть заспокоїти (авжеж…🙄 взагалі-то, найкраще заспокоюють реальні факти, бо краще обізнана людина – означає людина, яка краще готова до різних ситуацій). Після фрази про першочерговість “заспокоєння” вже не має значення попередня фраза про необхідність знання фактів, бо вони тут вже другорядні. Авторки самі ж пишуть, що не бояться скомпрометувати академічну репутацію, бо вони її не мають. А, скомпрометувати академічну репутацію можна не інакше, як недостовірною інформацією. Вони пишуть, що за помилки несуть відповідальність лише вони, а, не ті, хто дав їм повикористовувати свої імена (хіба, ті “консультанти” такі ж ненавчені, ліниві, чи навіть зловмисні, якщо радили їм писати саме те, що авторки написали і саме так, як вони написали), отже, вони попереджають про помилки (але дещо є такою маячнею, що так можна помилитися хіба що лише свідомо – тобто збрехати, як у випадку з анусом). Та навіть, якби вони не попереджали про недостовірність книги, а, інше залишили би як є – вона була би так само недостовірною, звісно.
  І, ще одне: цей відгук пише людина, яка не вважає мастурбацію гріховною у всіх випадках, і, яка не вважає секс до шлюбу дорослих людей, які одне одного кохають, чимось гріховним, чи аморальним, чи поспішним. Я багато чого критичного тут ще не написала, бо, то був би не просто лонгрід, а, ціла стаття.

 2. Дар‘я Дар‘я сказав:

  Скажіть, як скачати?

 3. Жанна Жанна сказав:

  Вух, ніби не повинна красніти, але після книги Приховане диво досі рум’янець на обличчі. Пізнавальна річ, багато цікавого дізналась про фізіологію і сексуальне здоров’я. Дівчатка читайте, не пошкудуєте!

 4. Ольга Ольга сказав:

  Книга «Приховане диво» стала для мене ніби бесідою з подружкою, яка трохи більше знає, про жіночу фізіологію. Звичайно мене підкупила подача інформації, тут ви не знайдете зайвої води та нудоти. Весело та просто дівчатка розказали про все, що важливо знати сучасним дівчаткам. Ставлю книзі лайк, та найвищу оцінку, мені сподобалось.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *