«Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки» Ніна Брокманн, Еллен Стьокен Даль

«Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки» Ніна Брокманн, Еллен Стьокен Даль

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1636 переглядів
1636 переглядів

Про книгу «Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки» Ніни Брокманн, Эллен Стёкен Даль

Книга «Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки» являє собою незамінний посібник, наповнений дивовижною, важливою та цікавою інформацією про вагіну, завдяки якому кожна дівчинка, дівчина або жінка зробить усвідомлений вибір щодо свого сексуального здоров’я.

Протягом всього часу поширювалася невірна інформація стосовно жіночої вагіни, міфи були настільки сильними, що навіть самі жінки почали в них вірити. Своєю книгою автори намагаються дати відвертий та чесний огляд вагіни, її біології, анатомії та реальності того, що відбувається в жіночому тілі.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки» Ніни Брокманн та Еллен Стьокен Даль українською мовою, то зможете відправитись в захоплюючу подорож по жіночим статевим органам та сексуальному здоров’ю, від клітора до контрацепції.

Ви зможете скачати книгу «Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки» Ніни Брокманн та Еллен Стьокен Даль безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) за допомогою нашого літературного сайту.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки» Ніни Брокманн, Эллен Стёкен Даль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *