«Прилетіла ластівочка» Ірен Роздобудько

«Прилетіла ластівочка» Ірен Роздобудько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3724 переглядів
3724 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Прилетіла ластівочка» Ірен Роздобудько (анотація)

Книжка «Прилетіла ластівочка» Ірен Роздобудько – роман, у якому письменниця розповідає про свою версію вбивства видатного українського композитора, який створив легендарну і відому на весь світ мелодію «Щедрик». Можливо, хтось ще не знає, але найвідоміша різдвяна мелодія справді була написала українцем Леонтовичем, хоча її авторство чомусь приписують іншому композитору.

Коли ви будете читати онлайн книгу «Прилетіла ластівочка» Ірен Роздобудько українською мовою, дізнаєтесь більше подробиць про те, як же писався цей музичний твір і коли він вперше прозвучав у Києві.

Але починається оповідь з того, що в американському будинку для людей похилого віку помирає один загадковий чоловік. Його прізвище Леонтович, і він стверджував, що саме його брат, а не хтось інший, написав мелодію відомої на весь світ колядки. Прем’єра твору відбулась у 1916 році у Києві, а згодом в Україна опинилась під радянською владою.

Для Миколи Леонтовича 1921 рік став останнім, бо саме тоді його житті трагічно обірвалось. Убивство сталось у батьківській хаті, а обставини цієї страшної події так і залишились загадкою. Українська журналістка і письменниця вирішила розібратись, що ж тоді могло статись – так і народився цей роман.

Пропонуємо скачати книгу «Прилетіла ластівочка» Ірен Роздобудько безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) у нас на сайті, щоб дізнатись її бачення подій.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Прилетіла ластівочка» Ірен Роздобудько українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Прилетіла ластівочка» Ірен Роздобудько

Одна відповідь до “Прилетіла ластівочка”

  1. Надія Надія сказав:

    Так, нарешті я знайшла книгу “Прилетіла ластівочка”, я шукала її з того моменту як один друг розповів легенду про те, як створювалась моя улюблена пісня Щедрик. І признаюсь честно, я давно так не зачитувалась, час минув мов за хвилину. Було цікаво – рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *