«Приліпи! Ефективність ідей: чому одні досягають успіху, а інші зазнають невдач» Чіп Хіз, Ден Хіз

«Приліпи! Ефективність ідей: чому одні досягають успіху, а інші зазнають невдач» Чіп Хіз, Ден Хіз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5815 переглядів
5815 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Приліпи! Ефективність ідей: чому одні досягають успіху, а інші зазнають невдач» Чіпа Хіза, Дена Хіза (анотація)

Чіп Хіз і Ден Хіз – всесвітньо відомі автори бестселерів з бізнес-тематики. Серед їхніх праць особливо цікавою є книга “Приліпи! Ефективність ідей: чому одні досягають успіху, а інші зазнають невдач”. Вона включена в сотню найкращих праць з бізнес-літератури. На її сторінках розкрито найголовнішу ідею технології саморозвитку братів Хіз – як впливати на свідомість інших людей, щоб “заражати” їх своїми ідеями.

Чіп і Ден здійснили захоплюючу мандрівку у світ ідей та думок, намагаючись побачити їхню цікавість та енергетичну привабливість. Вони порівнюють цінні ідеї з плітками та пояснюють, чому останнім люди більше вірять та поспішають поділитися ними з оточуючими. Звідки у сказаних словах така магія та вплив на людську психіку?

Перед створенням цієї книги автори провели масштабне дослідження. Протягом десяти років брати Хіз вивчали психологічні та суспільні механізми, що роблять одні ідеї привабливими для більшості людей, а інші, навіть з цікавими та перспективними задумами, були приречені на поразку.

Результатом цієї роботи виявилася система, створена з шести “липких” правил, які допомагають стати інформаційним і психологічним лідером. Такими принципами є простота, неочікуваність, конкретність, достовірність, емоційність, оповідальність. Якщо ви хочете навчитися успішно використовувати ці принципи для досягнення своїх цілей та впливати на оточуючих, слід скачати та прочитати книгу “Приліпи! Ефективність ідей: чому одні досягають успіху, а інші зазнають невдач”.

Чіп Хіз і Ден Хіз не тільки викладають свою теорію, а й наводять яскраві приклади з життя зовсім різних людей. Цікаво читати про харизматичну вчительку початкових класів, яка змогла залучити своїх колег та учнів до співпраці, результатом якої став грандіозний освітній проект. Також варті уваги діяльність та настрій інших успішних людей – бізнесменів, науковців, маркетологів, тощо. Формулу їхніх досягнень, яку вираховували автори книги, можна використовувати у будь-яких аспектах життя.

Праця “Приліпи! Ефективність ідей: чому одні досягають успіху, а інші зазнають невдач” – це розкриття чергового пласту наших можливостей та підкорення ще однієї сходинки до самовдосконалення.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Приліпи! Ефективність ідей: чому одні досягають успіху, а інші зазнають невдач» Чіпа Хіза, Дена Хіза українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Приліпи! Ефективність ідей: чому одні досягають успіху, а інші зазнають невдач» Чіпа Хіза, Дена Хіза

2 відповіді до “Приліпи! Ефективність ідей: чому одні досягають успіху, а інші зазнають невдач”

  1. Artur Artur сказав:

    Ваууу😍

  2. Настя Настя сказав:

    Ваууу😍

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *