«Примари Пустомитського болота» Василь Тибель

«Примари Пустомитського болота» Василь Тибель

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1248 переглядів
1248 переглядів

Про книгу «Примари Пустомитського болота» Василя Тибеля

Василь Тибель – талановитий український письменник сучасності, який має кілька престижних літературних нагород. Його книга “Примари Пустомитського болота” – моторошна пригодницька історія про двох хлопчиків, яким випала нагода врятувати людство від страшної загибелі. Читати цей фантастичний роман буде цікаво всім, хто любить таємниці давньої історії з присмаком містики та їхнє розшифрування в дусі Дена Брауна.

Чи замислювалися ви коли-небудь, що наша величезна планета може загинути від невеличкого уламка астероїда? За сюжетом твору, смертоносний знаряд стрімко летить до Землі, і лише древня цивілізація “Білих Саламандр” з підземелля знає про цю неминучу катастрофу та намагається її зупинити. Їм протистоять представники ордену “Чорна Саламандра”, які мріють захопити владу на зруйнованій вщент планеті.

В це могутнє протистояння випадково втрутилися головні герої – звичайні сільські хлопчики Микола та Василько. Професор археології, який знайшов таємничу могилу міфічного царя неподалік від Пустомитського болота, віддав їм на збереження чарівний алмазний камінь – тільки він може запобігти загибелі людства. Чи вдасться хлопчикам правильно використати цей загадковий артефакт та вберегтися від переслідувань, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати та прочитати цю захоплюючу історію.

Василь Тибель зачаровує динамікою та несподіваними сюжетними поворотами, нагнітаючи напруження з кожною сторінкою. Із книгою “Примари Пустомитського болота” письменник відправляє читача у справжній квест, сповнений загадок та шифрів, глобальної небезпеки та підступних пасток. Чи можуть протистояти велетенському злу звичайні діти з їхньою відчайдушністю, допитливістю та жагою до пригод?

Книга “Примари Пустомитського болота” – це поєднання глибоких філософських проблем, захоплюючих легенд і міфів, атмосферної містики та елементів трилеру. Серед рядків твору постійно зустрічаєш поштовх автора до осмислення ролі людини у цілому всесвіті, де добро існує лише в обіймах із злом.

Завантажити безкоштовно книгу «Примари Пустомитського болота» Василя Тибеля

Рекомендації

Відгуки на книгу «Примари Пустомитського болота» Василя Тибеля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *