«Примхи пристрасті: Історії про книжки та кохання» Маркус Ґассер

«Примхи пристрасті: Історії про книжки та кохання» Маркус Ґассер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
261 переглядів
261 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Примхи пристрасті: Історії про книжки та кохання» Маркуса Ґассера (анотація)

Байрон, Бронте, Ґете, Плат, Маркес… Відомі письменники та письменниці, які жили до нас, які кохали до нас. Так само, як ми. А може, не так само? У «Примхах пристрасті» — 15 історій про кохання в реальному світі та про його трансформації у світі літературної вигадки.

Тут є все: від тужливих поглядів до перших поцілунків і ночей, до зради, розлуки та примирення — і навіть до возз’єднання після смерті.

В есеях Маркуса Ґассера читачі знайдуть відповідь на запитання: «Як кохали класики?», а також переживуть разом із ними ті миті пристрасті, коли світ перевертається догори дриґом — від душевного болю або щастя.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Примхи пристрасті: Історії про книжки та кохання» Маркуса Ґассера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Примхи пристрасті: Історії про книжки та кохання» Маркуса Ґассера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *