«Примусовий контракт із босом» Єва Басіста

«Примусовий контракт із босом» Єва Басіста

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
332 переглядів
332 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Примусовий контракт із босом» Єви Басісти (анотація)

– Ви пропонуєте мені роботу? – шоковано перепитую. – Але для чого? Я розбила ваше авто…

– Ти мені подобаєшся, – торкається довгими пальцями свого підборіддя та в’їдливо заглядає мені в очі. – При тому у тебе нема варіантів. Ти влетіла на дуже великі гроші.

Збентеження забирає у мене здатність говорити, а тому мовчу, як перелякане кошеня на дереві, куди його загнали злі собаки.

– При тому це не все, – продовжує своє катування. – Також обговоримо контракт.

– Який контракт? – ледве запитую.

– Вельми цікавий, – муркотить задоволено брюнет.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Примусовий контракт із босом» Єви Басісти українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Примусовий контракт із босом» Єви Басісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *