«Принцеса на півставки. Несправжня наречена» Ліра Куміра

«Принцеса на півставки. Несправжня наречена» Ліра Куміра

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
200 переглядів
200 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Принцеса на півставки. Несправжня наречена» Ліри Куміра (анотація)

Бажанням властиво збуватися!

Марила в дитинстві стати справжньою принцесою та потрапити у казку? От і не жалійся тепер, що не про таке мріяла, і що той принц лускатий тобі і подавно не треба!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Принцеса на півставки. Несправжня наречена» Ліри Куміра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Принцеса на півставки. Несправжня наречена» Ліри Куміра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *