«Принципи самотності» Дарина Соль

«Принципи самотності» Дарина Соль

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
176 переглядів
176 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Принципи самотності» Дарини Соль (анотація)

Еля: Залишившись одна з дитиною на руках я дала собі обіцянку за будь-яку ціну поставити доньку на ноги та подарувати їй щасливе життя. Навіть якщо для цього доведеться пожертвувати власним. І якщо ціна її щастя – моя самотність, це не найстрашніше.

Марʼян: Я не шукаю сімʼю, дружину та всі ці атрибути щасливого життя. Мені подобається залишатись одинаком. Але змінивши роботу, я натрапив на одну проблему.. що сидить у сусідньому кріслі. І сам не розумію – вона мене бісить, чи мені її шкода?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Принципи самотності» Дарини Соль українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Принципи самотності» Дарини Соль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *