«Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартак Суббота

«Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартак Суббота

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
16159 переглядів
16159 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартака Субботи (анотація)

Насильство має багато проявів. Перше, що може спасти на думку, — це фізичний напад, але не тільки він спричиняє непоправні наслідки. Багато людей можуть потерпати від насильства і навіть не підозрювати, що з ними відбувається насправді. Сексуальне, психологічне, економічне насильство, педагогічне нехтування — це різні прояви того самого явища, що впливають на комунікацію з оточенням, на виховання, формування сімейних та особистісних цінностей.

Автор цієї книжки, психотерапевт Спартак Суббота переконаний: кожен з нас має вміти розпізнавати насилля та знати алгоритм дій, аби вчасно запобігти йому. Ця книжка допоможе розібратися в природі насильства, ідентифікувати його види, зрозуміти, за якими ознаками можна розпізнати насильство, що робити, щоб мінімізувати його прояви у житті, і до кого звертатися по допомогу, якщо насильство трапилося в минулому. Автор наводить приклади з особистої психотерапевтичної практики, пропонує читачам чеклисти, за якими можна перевірити, чи присутнє насилля у вашому житті або чи є ви його свідками.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартака Субботи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартака Субботи

2 відповіді до “Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому”

  1. Міра Міра сказав:

    І де скачати??

  2. supostut supostut сказав:

    Дуже хочу прочитати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *