«Природа всіх речей» Елізабет Ґілберт

«Природа всіх речей» Елізабет Ґілберт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1153 переглядів
1153 переглядів

Про книгу «Природа всіх речей» Елізабет Ґілберт

Книга «Природа всіх речей» – цікаве поєднання історично-пригодницького роману та наукової літератури з детальним описом теорії дарвінізму в розрізі соціально-драматичної складової XIX століття. Елізабет Ґілберт описує долю жінки-вченого, яка, присвятивши своє життя науковим відкриттям та пізнанню незвіданих таємниць природи, втратила найголовніше – жіночність та особисте життя. Письменниця ніби натякає: ми не можемо досягти гармонії та збалансованості у наших пристрастях і прагненнях через явну недосконалість життя.

Починаючи читати онлайн книгу, знайомимося з головною героїнею – Алмою Віттакер, яку з дитинства оточувала атмосфера наукових пошуків. Дівчинка пішла за своїм батьком, успадкувавши від нього потяг до науки. Вона неймовірними зусиллями пробивається до тогочасного наукового товариства, в якому не ставилися серйозно до жінок-учених, і змушує поважати свої неймовірні відкриття в галузі ботаніки. Алма є уособленням палкої любові до пізнання, єднанням з наукою та природою, і це мотивує дівчину до все більшого занурення в інтелектуальну працю.

Трагедія Алми стає очевидною в другій половині роману «Природа всіх речей» – вона страждає від самотності, у тому числі від відсутності статевого життя. Авторка показує, до чого може призводити статева нереалізованість жінки, її невміння дарувати оточуючим свої почуття та насолоджуватися взаємністю.

Здавалося б, суспільне визнання, гроші, можливість мандрувати в будь-які куточки земної кулі та насолоджуватися своєю улюбленою справою – це і є основні складові щастя. Проте Елізабет Ґілберт показує ще одну важливу деталь щасливої долі, що була актуальною у всі часи.

Якщо ви хочете потрапити до складного і неоднозначного XIX століття, здійснити захоплюючі подорожі маловідомими куточками земної кулі, відчувши себе справжніми першовідкривачами, поспішайте скачати «Природа всіх речей» Елізабет Ґілберт. Ви знайдете цю книгу в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Відвідувачі нашого сайту отримають її безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Природа всіх речей» Елізабет Ґілберт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *