«Природа» Ольга Кобилянська

«Природа» Ольга Кобилянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1251 переглядів
1251 переглядів

Про книгу «Природа» Ольги Кобилянської

Написана книга «Природа» письменницею Ольгою Кобилянською стала резонансом для свого часу. Авторка піднімає нетипові теми для літератури свого часу та торкається і розкриває теми, що були неприйнятними для тогочасного бомонду. Сучасники сприйняли твір як сміливий виклик лицемірно-благочестивому міщанському середовищу. Кобилянська, не відмовляючи собі, вплітає в сюжет гендерні елементи в взаємостосунках між чоловіками та жінками. Головна героїня новели – це виразно окреслена особистість, що живе і діє, опираючись на свої інтереси, бажання і розум, і це все з оптимістичним поглядом на світ.

Інтерес читача до головної героїні може викликати її нетиповість серед тогочасної спільноти. Таких людей міщанське оточення не розуміє та через це не приймає, на що головна героїня навзаєм вважає містян дивакуватими та сахається їх. Головний сюжет розкривається навколо роману між елегантною дівчиною з міста та простакуватим хлопцем з села, з яким вона зустрілась на природі. Їх зв’язок є настільки ж нетиповим, наскільки і сама повість для свого часу, що загалом було в стилі Кобилянської.

Скачати книгу про сміливу та вільну дівчину «Природа» з-під пера Ольги Кобилянської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Ви можете читати онлайн більше про нетиповий роман нетипової пари в книзі «Природа» Ольги Кобилянської українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Природа» Ольги Кобилянської

Рекомендації

Відгуки на книгу «Природа» Ольги Кобилянської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *