«Природа» Ольга Кобилянська

«Природа» Ольга Кобилянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1996 переглядів
1996 переглядів

Короткий зміст книги «Природа» Ольги Кобилянської (анотація)

Написана книга «Природа» письменницею Ольгою Кобилянською стала резонансом для свого часу. Авторка піднімає нетипові теми для літератури свого часу та торкається і розкриває теми, що були неприйнятними для тогочасного бомонду. Сучасники сприйняли твір як сміливий виклик лицемірно-благочестивому міщанському середовищу. Кобилянська, не відмовляючи собі, вплітає в сюжет гендерні елементи в взаємостосунках між чоловіками та жінками. Головна героїня новели – це виразно окреслена особистість, що живе і діє, опираючись на свої інтереси, бажання і розум, і це все з оптимістичним поглядом на світ.

Інтерес читача до головної героїні може викликати її нетиповість серед тогочасної спільноти. Таких людей міщанське оточення не розуміє та через це не приймає, на що головна героїня навзаєм вважає містян дивакуватими та сахається їх. Головний сюжет розкривається навколо роману між елегантною дівчиною з міста та простакуватим хлопцем з села, з яким вона зустрілась на природі. Їх зв’язок є настільки ж нетиповим, наскільки і сама повість для свого часу, що загалом було в стилі Кобилянської.

Скачати книгу про сміливу та вільну дівчину «Природа» з-під пера Ольги Кобилянської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Ви можете читати онлайн більше про нетиповий роман нетипової пари в книзі «Природа» Ольги Кобилянської українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Природа» Ольги Кобилянської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Природа» Ольги Кобилянської українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Природа» Ольги Кобилянської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *