«Прислуга» Кетрін Стокетт

«Прислуга» Кетрін Стокетт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3120 переглядів
3120 переглядів

Про книгу «Прислуга» Кетрін Стокетт

Американський південь. 1960-ті роки минулого століття. Молода дівчина повертається після навчання додому – у провінційне містечко, де ніколи нічого не відбувається. Вона мріє стати письменницею, підкорити світ. Але чи личать порядній дівчині з Півдня такі безглузді мрії? Доречніше було б вийти заміж та поратись по господарству…

Пропонуємо читати онлайн книгу «Прислуга» Кетрін Стокетт українською мовою та зануритись в класичний соціальний роман, який спонукає до роздумів.

Сюжет висвітлює історії з життя трьох дивовижних жінок, і на їх прикладі розкриває історію країни в цілому. Доволі точний портрет епохи, коли колір шкіри вирішував усе. Та чи багато змінилось з тих часів?

Якщо в літературі для вас головне – це співчуття персонажам, занурення в їх життя, то книга «Прислуга» – саме те, що вам потрібно. Вона повниться біллю, теплом та надією.

Головні герої – колоритні жіночки. В цілому ж персонажів тут багато – і позитивних, і негативних.

В нашій електронній бібліотеці ви маєте можливість скачати книгу «Прислуга» Кетрін Стокетт безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в зручних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Захоплюючий роман, який прикрасить ваш вечір.

Скачати безкоштово книгу «Прислуга» Кетрін Стокетт

Рекомендації

Відгуки на книгу «Прислуга» Кетрін Стокетт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *