«Пристрасті Олімпу» Рейчел Смайт

«Пристрасті Олімпу» Рейчел Смайт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1258 переглядів
1258 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пристрасті Олімпу» Рейчел Смайт (анотація)

Книга «Пристрасті Олімпу» Рейчел Смайт – це графічний роман, який користується популярністю серед читачів по всьому світу, високо оцінюється критиками і має кілька престижних нагород. У творі авторка розповідає про життя людей, яких ми знаємо як персонажів із древніх міфів, але в умовах сучасного світу.

У центрі сюжету знаходиться прекрасна Персефона, богиня весни. Вона юна і прекрасна, у неї попереду довге і насичене різними подіями життя. А почнеться все з того, що вона піде навчатись, пообіцявши матері (Деметрі), що не підведе її і всім покаже, на що здатні справжні богині. Олімп – це світ, де ніколи не буває спокійно, бо у всіх щось відбувається. От у цій атмосфері нескінченного божественного хаосу і опиняється головна героїня.

Сусідкою по кімнаті для Персефони стає любителька вечірок Артеміда. Якраз вона і знайомить дівчину з гламурним, блискучим і мінливим світом богів. Відвідавши одну з вечірок, героїня зустрічає Гадеса. Він володар Підземного світу, чарівний і загадковий хлопець, до якого дівчина одразу ж відчуває симпатію. Він теж її помічає, але у світі богів все не зовсім так як у людей, особливо у тому, що стосується взаємин між чоловіками і жінками.

Поки на Олімпі вирують пристрасті, Персефоні потрібно розібратись із власними емоціями, відкрити свою внутрішню силу і навчитись нею користуватись. Нудьгувати їй точно не доведеться.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пристрасті Олімпу» Рейчел Смайт українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пристрасті Олімпу» Рейчел Смайт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *