«Притчі. Мудрість поколінь»

«Притчі. Мудрість поколінь»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2652 переглядів
2652 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Притчі. Мудрість поколінь» (анотація)

У притчах прихований глибинний досвід поколінь. Це важливі базові знання, які має розуміти кожна дитина. Погодьтеся, що навчити ловити рибу набагато важливіше, ніж дати усе готове. Через притчі ви допоможете своїй дитині усвідомити правду і брехню, любов і байдужість, радість і гнів, важливість навчання та сміливість.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Притчі. Мудрість поколінь» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Притчі. Мудрість поколінь»

Одна відповідь до “Притчі. Мудрість поколінь”

  1. Богдана Богдана сказав:

    Правду кажуть наші бабусі, наше покоління зовсім інакше, але якщо ми будемо черпати мудрість від них, світ однозначно стане краще. Мудрість поколінь для мене дуже дорога книга, читаю її своїй дочці і багатому навчаюсь разом із нею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *