«Притулок для прудкого біса» В’ячеслав Васильченко

«Притулок для прудкого біса» В’ячеслав Васильченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
717 переглядів
717 переглядів

Про книгу «Притулок для прудкого біса» В’ячеслава Васильченко

Книга «Притулок для прудкого біса» – гостросюжетний детективний трилер, створений у кращих традиціях жанру. В’ячеслав Васильченко занурює читача у моторошну кримінальну справу, що межує з дитячою грою та розвагами.

У що може вилитися звичайне розгадування кросворду? Як виявляється, кросворди також бувають смертельно небезпечними: від правильності їхнього розв’язання може залежати людське життя.

Головні герої книги професор Богдан Лисиця та полковник міліції Євген Кодаковський зіштовхуються з цілою низкою вбивств, про які невідомий злодій попереджає заможного бізнесмена Андрія Никонова через кросворд-погрозу. У порожні клітинки вбивця пропонує вписувати знайомих з оточення Андрія – імена потенційних жертв. Вгадати їх нескладно – кілер описує їхні злодіяння у формі віршів.

Якщо Андрій вгадує, кого з його оточення зашифрував незнайомець, він рятує нещасного. В іншому випадку зашифрована людина одразу ж зникає, навіть незважаючи на посилену охорону. Підприємець розуміє: дуже скоро він знайде у поштовій скриньці листа про себе…

В романі «Притулок для прудкого біса» зачіпаються болючі суспільні проблеми – величезна прірва між звичайними людьми та чиновниками-багатіями, які легко перетягують на свій бік будь-які закони, їхня продажність та лицемірство, жорстокість та байдужість до оточуючих.

Автор яскраво показує – наше суспільство тяжко хворіє, і залишки моралі, які де-не-де з’являються на поверхні, виглядають дещо дивно й кумедно. Червоною ниткою крізь усі сторінки книги проходить моторошне гасло: якщо закон не карає винних, то це доведеться робити своїми способами, іноді надто рішучими та нелюдськими.

Якщо ви шукаєте динамічний детектив з яскраво вираженою соціальною складовою, радимо скачати «Притулок для прудкого біса» В’ячеслава Васильченка, що знаходиться у вільному доступі на нашому сайті. Для скачування є можливість обрати формати fb2, txt, epub або rtf. Також цей твір ви можете читати онлайн у нашій бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Притулок для прудкого біса» В’ячеслава Васильченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Притулок для прудкого біса» В’ячеслава Васильченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *