«Притулок для прудкого біса» В’ячеслав Васильченко

«Притулок для прудкого біса» В’ячеслав Васильченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Притулок для прудкого біса» В’ячеслава Васильченко

Книга «Притулок для прудкого біса» – гостросюжетний детективний трилер, створений у кращих традиціях жанру. В’ячеслав Васильченко занурює читача у моторошну кримінальну справу, що межує з дитячою грою та розвагами.

У що може вилитися звичайне розгадування кросворду? Як виявляється, кросворди також бувають смертельно небезпечними: від правильності їхнього розв’язання може залежати людське життя.

Головні герої книги професор Богдан Лисиця та полковник міліції Євген Кодаковський зіштовхуються з цілою низкою вбивств, про які невідомий злодій попереджає заможного бізнесмена Андрія Никонова через кросворд-погрозу. У порожні клітинки вбивця пропонує вписувати знайомих з оточення Андрія – імена потенційних жертв. Вгадати їх нескладно – кілер описує їхні злодіяння у формі віршів.

Якщо Андрій вгадує, кого з його оточення зашифрував незнайомець, він рятує нещасного. В іншому випадку зашифрована людина одразу ж зникає, навіть незважаючи на посилену охорону. Підприємець розуміє: дуже скоро він знайде у поштовій скриньці листа про себе…

В романі «Притулок для прудкого біса» зачіпаються болючі суспільні проблеми – величезна прірва між звичайними людьми та чиновниками-багатіями, які легко перетягують на свій бік будь-які закони, їхня продажність та лицемірство, жорстокість та байдужість до оточуючих.

Автор яскраво показує – наше суспільство тяжко хворіє, і залишки моралі, які де-не-де з’являються на поверхні, виглядають дещо дивно й кумедно. Червоною ниткою крізь усі сторінки книги проходить моторошне гасло: якщо закон не карає винних, то це доведеться робити своїми способами, іноді надто рішучими та нелюдськими.

Якщо ви шукаєте динамічний детектив з яскраво вираженою соціальною складовою, радимо скачати «Притулок для прудкого біса» В’ячеслава Васильченка, що знаходиться у вільному доступі на нашому сайті. Для скачування є можливість обрати формати fb2, txt, epub або rtf. Також цей твір ви можете читати онлайн у нашій бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Притулок для прудкого біса» В’ячеслава Васильченко

Завантажити книгу «Притулок для прудкого біса» у форматі:

Рекомендації

Множення в умі, або Плинність часу (збірник)
Множення в умі, або Плин... Лесь Подерв’янський
Рух життя, або Динамо (збірник)
Рух життя, або Динамо (з... Лесь Подерв’янський
Павлiк Морозов (збірник)
Павлiк Морозов (збірник) Лесь Подерв’янський
Вбити пересмішника
Вбити пересмішника Артем Чех

Відгуки на книгу «Притулок для прудкого біса» В’ячеслава Васильченко