«Притулок» Меделін Ру

«Притулок» Меделін Ру

  • Назва: Притулок
  • Письменник: Меделін Ру
  • Рік: 2013
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Жахи і Містика
  • Серія: Притулок
  • ISBN: 978-617-12-1759-1, 978-617-12-1455-2, 978-617-12-1755-3, 978-617-12-1758-4
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3076 переглядів
3076 переглядів

Про книгу «Притулок» Меделін Ру

“Притулок” – перша книга трилогії з однойменною назвою. Американська письменниця Меделін Ру створила містичну історію з напруженою сюжетною лінією, побудовану на образах людей з психічними розладами. Починаючи читати цей атмосферний трилер, відчуваєш себе одним з персонажів, які заблукали серед похмурих і потрісканих стін з нічними кошмарами.

Головні герої твору – троє підлітків, які приїхали на підготовчі курси перед вступом до коледжу. Дена, Ебі та Джордана заселяють до старої будівлі, що є гуртожитком коледжу. Виявляється, раніше тут була психіатрична клініка – дивне і загадкове місце. Про неї всі замовчували, вважаючи її проклятою, бо ніхто не знав, чому ніхто звідти не повертається.

Що тут робили з нещасними пацієнтами? Чи зник звідси дух того жахіття, що царював тут багато років тому? Підліткам доведеться зануритися у самісіньке серце загадкового минулого, щоб розкрити страшні секрети та знайти пояснення містичним речам, які вселяють жах у мешканців гуртожитку.

Дуже важко не втратити здоровий глузд, коли ти намагаєшся повністю відтворити картини нелюдських страждань. Роздвоєння особистості – один з прикладів того, що може відбутися зі слабкою психікою підлітка.

Головна “родзинка” книги “Притулок” – надзвичайна атмосферність та вміння авторки оживляти образи, створені “наелектризованою” свідомістю. Особливо допомагають зануритися у моторошну атмосферу ілюстрації – фотографії, які знайшли Ден з друзями у забороненому кабінеті колишньої клініки. Якщо ви хочете прогулятися у справжнє лігво божевілля, забувши про своє реальне життя, цю книгу варто скачати й прочитати.

Меделін Ру яскраво описала стосунки між підлітками, показавши їхню допитливість, страхи, надмірну емоційність, прояви максималізму і навіть зародження кохання. У кожного з головних героїв свої “скелети у шафі” та нелегка життєва історія, що додає інтриги та створює нові витки сюжетної лінії. Розплутати цей клубок не так легко – щоб отримати відповіді на всі запитання, варто прочитати ще й наступну частину циклу “Повернення у притулок”.

Цитати з книги «Притулок» Меделін Ру

Если тебе постоянно говорят, что ты псих, в конце концов это окажется правдой.

Безумие у вас в голове.

– Нельзя быть художником и не пить кофе. Это просто… неприлично.

Все люди по-своему ищут бессмертия.

Завантажити безкоштовно книгу «Притулок» Меделін Ру

Рекомендації

Відгуки на книгу «Притулок» Меделін Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *