«Притулок» Меделін Ру

«Притулок» Меделін Ру

  • Назва: Притулок
  • Письменник: Меделін Ру
  • Рік: 2013
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Жахи і Містика
  • Серія: Притулок
  • ISBN: 978-617-12-1759-1, 978-617-12-1455-2, 978-617-12-1755-3, 978-617-12-1758-4
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Притулок» Меделін Ру

“Притулок” – перша книга трилогії з однойменною назвою. Американська письменниця Меделін Ру створила містичну історію з напруженою сюжетною лінією, побудовану на образах людей з психічними розладами. Починаючи читати цей атмосферний трилер, відчуваєш себе одним з персонажів, які заблукали серед похмурих і потрісканих стін з нічними кошмарами.

Головні герої твору – троє підлітків, які приїхали на підготовчі курси перед вступом до коледжу. Дена, Ебі та Джордана заселяють до старої будівлі, що є гуртожитком коледжу. Виявляється, раніше тут була психіатрична клініка – дивне і загадкове місце. Про неї всі замовчували, вважаючи її проклятою, бо ніхто не знав, чому ніхто звідти не повертається.

Що тут робили з нещасними пацієнтами? Чи зник звідси дух того жахіття, що царював тут багато років тому? Підліткам доведеться зануритися у самісіньке серце загадкового минулого, щоб розкрити страшні секрети та знайти пояснення містичним речам, які вселяють жах у мешканців гуртожитку.

Дуже важко не втратити здоровий глузд, коли ти намагаєшся повністю відтворити картини нелюдських страждань. Роздвоєння особистості – один з прикладів того, що може відбутися зі слабкою психікою підлітка.

Головна “родзинка” книги “Притулок” – надзвичайна атмосферність та вміння авторки оживляти образи, створені “наелектризованою” свідомістю. Особливо допомагають зануритися у моторошну атмосферу ілюстрації – фотографії, які знайшли Ден з друзями у забороненому кабінеті колишньої клініки. Якщо ви хочете прогулятися у справжнє лігво божевілля, забувши про своє реальне життя, цю книгу варто скачати й прочитати.

Меделін Ру яскраво описала стосунки між підлітками, показавши їхню допитливість, страхи, надмірну емоційність, прояви максималізму і навіть зародження кохання. У кожного з головних героїв свої “скелети у шафі” та нелегка життєва історія, що додає інтриги та створює нові витки сюжетної лінії. Розплутати цей клубок не так легко – щоб отримати відповіді на всі запитання, варто прочитати ще й наступну частину циклу “Повернення у притулок”.

Цитати з книги «Притулок» Меделін Ру

Если тебе постоянно говорят, что ты псих, в конце концов это окажется правдой.

– Нельзя быть художником и не пить кофе. Это просто… неприлично.

Безумие у вас в голове.

Все люди по-своему ищут бессмертия.

Завантажити безкоштовно книгу «Притулок» Меделін Ру

Завантажити книгу «Притулок» у форматі:

Рекомендації

Чорний дім
Чорний дім Пітер Страуб, Стівен Кінг
Пульт Ґвенді
Пульт Ґвенді Стівен Кінг, Річард Чізмар
Кров кажана
Кров кажана Василь Шкляр
Ключ
Ключ Василь Шкляр

Відгуки на книгу «Притулок» Меделін Ру