«Привид iз Валової» Андрій Кокотюха

«Привид iз Валової» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
105 переглядів
105 переглядів

Про книгу «Привид iз Валової» Андрія Кокотюхи

Книга «Привид із Валової» написана таким відомим письменником, як Андрій Кокотюха. Твір, який побачив світ у 1909 році, являє собою другу частину в серії «Ретророман».

У місті Лева був скоєний жахливий злочин. На одній із вулиць міста було знайдено труп людини, але обставини смерті є досить загадковими. Трагедія сталась в одному з будинків на Валовій, який має погану славу — кажуть, що в ньому блукає привид Чорної пані.

Примара забирає всіх, кого зустрічає на своєму шляху. Але за офіційною версією, це був звичайний нещасний випадок. Однією з зачіпок, яка здатна вивести розслідування з глухого кута, може стати візитка Клима Кошового, яку знайшли в одній з кишень померлого.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Привид із Валової» Андрія Кокотюхи українською мовою, на вас чекає неймовірно заплутане розслідування загадкового вбивства, а також відкриття таємниці старого будинку з привидами. Читач зможе дізнатись також секрети, які ховає зловісна Чорна пані.

Скачати книгу «Привид із Валової» Андрія Кокотюхи безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Привид iз Валової» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *