«Привид із Валової» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Привид із Валової» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Привид із Валової» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Книга «Привид із Валової» – другий роман із семи томів ретродетективів про юриста Клима Кошового, який за особистими й політичними причинами емігрував до Львова зі столиці України. Надворі 1909 рік, і на Климентія чекає безліч випробувань як кримінального, так і суспільно-політичного характеру. Проте на цей раз головному герою доведеться розплутувати незвичайну справу з містичним відлунням.

На початку XX століття Львів захопила хвиля спіритичних сеансів – Андрій Анатолійович Кокотюха яскраво показав атмосферу та настрої місцевих жителів, які вірили в привидів і духів. Не дивно, що справа з химерним будинком на вулиці Валовій набула особливого резонансу. Очевидці стверджували, що бачили, як там блукає привид Чорної пані. В його стінах було знайдено тіло вбитого Антона Моргуна, а в кишені нещасного виявили візитівку Кошового. Поліція вирішила не чіпати цю справу, адже вони не хотіли зв’язуватися з потойбічними силами.

Кошовий не погодився з офіційною версією поліції про самогубство та вирішив самостійно розібратися в темному й заплутаному злочині. Окрім того, впливова львівська красуня Магда Богданович просила Клима провести власне розслідування. Якби вона знала, що його результати будуть справжньою несподіванкою та шоком для неї…

Клим разом з вірним другом і помічником Йозефом Шацьким беруться за справу та не помічають, як опускаються на самісіньке дно міста. Чи вдасться головним героям відкрити ящик Пандори та знайти витоки всіх злочинів на містичному ґрунті, яких накопичилося в загадковому Львові чимало? Цю та інші таємниці сюжету ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «Привид із Валової» Андрія Анатолійовича Кокотюхи.

Книга з перших сторінок затягує читача в тодішню епоху та зачаровує таємничим містом Лева. Перед нами проноситься політичне та культурне життя Західної України, яка перебувала на той час під владою Австро-Угорської імперії. «Привид із Валової» – один з найбільш якісних та колоритних вітчизняних творів, що відкривають перед нами малознані сторінки минулого.

В нашій електронній бібліотеці ви можете читати онлайн цю гостросюжетну книгу безкоштовно та без реєстрації. Наш сайт пропонує матеріали для скачування у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Привид із Валової» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Рекомендації

Візит доктора Фройда
Візит доктора Фройда Богдан Вікторович Коломійчук
Коханка з площі Ринок
Коханка з площі Ринок Андрій Анатолійович Кокотюха
Острів Скарбів
Острів Скарбів Роберт Луїс Стівенсон
Київські бомби
Київські бомби Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Привид із Валової» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна