«Привид із Валової» Андрій Кокотюха

«Привид із Валової» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2199 переглядів
2199 переглядів

Короткий зміст книги «Привид із Валової» Андрія Кокотюхи (анотація)

Книга «Привид із Валової» – другий роман із семи томів ретродетективів про юриста Клима Кошового, який за особистими й політичними причинами емігрував до Львова зі столиці України. Надворі 1909 рік, і на Климентія чекає безліч випробувань як кримінального, так і суспільно-політичного характеру. Проте на цей раз головному герою доведеться розплутувати незвичайну справу з містичним відлунням.

На початку XX століття Львів захопила хвиля спіритичних сеансів – Андрій Анатолійович Кокотюха яскраво показав атмосферу та настрої місцевих жителів, які вірили в привидів і духів. Не дивно, що справа з химерним будинком на вулиці Валовій набула особливого резонансу. Очевидці стверджували, що бачили, як там блукає привид Чорної пані. В його стінах було знайдено тіло вбитого Антона Моргуна, а в кишені нещасного виявили візитівку Кошового. Поліція вирішила не чіпати цю справу, адже вони не хотіли зв’язуватися з потойбічними силами.

Кошовий не погодився з офіційною версією поліції про самогубство та вирішив самостійно розібратися в темному й заплутаному злочині. Окрім того, впливова львівська красуня Магда Богданович просила Клима провести власне розслідування. Якби вона знала, що його результати будуть справжньою несподіванкою та шоком для неї…

Клим разом з вірним другом і помічником Йозефом Шацьким беруться за справу та не помічають, як опускаються на самісіньке дно міста. Чи вдасться головним героям відкрити ящик Пандори та знайти витоки всіх злочинів на містичному ґрунті, яких накопичилося в загадковому Львові чимало? Цю та інші таємниці сюжету ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «Привид із Валової» Андрія Анатолійовича Кокотюхи.

Книга з перших сторінок затягує читача в тодішню епоху та зачаровує таємничим містом Лева. Перед нами проноситься політичне та культурне життя Західної України, яка перебувала на той час під владою Австро-Угорської імперії. «Привид із Валової» – один з найбільш якісних та колоритних вітчизняних творів, що відкривають перед нами малознані сторінки минулого.

В нашій електронній бібліотеці ви можете читати онлайн цю гостросюжетну книгу безкоштовно та без реєстрації. Наш сайт пропонує матеріали для скачування у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Привид із Валової» Андрія Кокотюхи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Привид із Валової» Андрія Кокотюхи українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Привид із Валової» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *