«Привид» Ю Несбьо

«Привид» Ю Несбьо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1199 переглядів
1199 переглядів

Про книгу «Привид» Ю Несбьо

Роман “Привид” – дев’ята книга багатотомної епопеї про першокласного слідчого Харрі Холе, на рахунку якого – розкриття неймовірних вбивств. На цей раз Ю Несбьо влаштував для свого улюбленця справжнє випробування на міцність.

Жертвою нової кримінальної гри виявився Олег – син коханої Харрі Ракелі, якого поліція звинувачує у вбивстві наркомана. Щоб допомогти хлопцю, якого він вважає за рідного сина, Харрі знову повертається до Норвегії – вже в якості люблячого тата, а не поліцейського.

“Родзинкою” детективів Ю Несбьо є дивні та загадкові образи вбивць, які ніби розчиняються у натовпі, через що ніхто, окрім Холе, не може їх здолати. Таким виявився і цей злочинець – таємничий і могутній наркодилер на прізвисько Дубай, який нагадує привида, раптово з’являючись та зникаючи у невідомому напрямі.

Починаючи читати книгу “Привид”, одразу бачиш всю гидоту, яку письменник виклав на поверхню благополучної Норвегії – брудні ігри політиків, корумпована поліція, жорстокі розправи мафіозі, майже легалізоване розповсюдження наркотиків, насильницьке долучення до наркотичної залежності. Особливо вражає дія нового синтетичного наркотика з незвичною назвою “скрипка”. Ласкаво просимо до самісінького дна Осло – з великими грошима та надзвичайною насолодою!

Книга “Привид” є найбільш ліричною історією з усього циклу про Харрі Холе. На цей раз колишній інспектор поліції повертається не тільки до Норвегії, а до свого минулого, дозволяючи йому поглинути його з головою. Він купається у спогадах про свою кохану жінку та її милого сина, який не раз називав Харрі татом. І крізь цю лірику й сум проступають жахливі реалії, з яких треба витягати вже дорослого дев’ятнадцятирічного парубка.

У цьому романі немає кривавих маніяків, проте бруд, біль і відчай, які затьмарюють очі читачу, є неймовірними. Якщо ви хочете загострити свої емоції та нерви до межі, варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, rtf, txt, epub) й прочитати цю драматичну історію, що залишає довгий післясмак і, звичайно, пристрасне бажання негайно побігти за продовженням епопеї про Харрі.

Скачати безкоштово книгу «Привид» Ю Несбьо

Рекомендації

Відгуки на книгу «Привид» Ю Несбьо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *