«Псалом авіації» Сергій Жадан

«Псалом авіації» Сергій Жадан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
369 переглядів
369 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Псалом авіації» Сергія Жадана (анотація)

Книгу «Псалом авіації» Сергій Жадан писав протягом 2020 року. Це ще одна його збірка віршів, натхнення для написання яких до нього приходило тоді, коли він був у прекрасному місці – на пагорбах. Як говорить сам поет, ландшафти і пейзажі, які бачить людина перед собою, мають на неї вплив, а на творчу особистість він ще глибший. Бо те, що поет відчуває і спостерігає, впливає на його твори, які народжуються у цей час.

Саме про те, як людину формує те, у чому вона живе, що бачить. Озера, наприклад, можуть додавати глибини – сприйняттю, почуттям, думкам, а зелень, яка особливо яскрава навесні, неодмінно додає оптимізму і вчить вірити у те, що життя перемагає. Літня ріка, яка розливається і стає джерелом води для всіх, показує, що таке справжня щедрість. Здавалося б, такі прості істини, а як легко вони забуваються. Але ж скільки у них мудрості і добра, і яким насиченим, щасливим і осмисленим стає життя, якщо їх пам’ятати.

Вірші, зібрані у книзі, створювались вдалині від міста, але його поет міг бачити десь за обрієм, чуючи відгомін його шумного життя. Сам Жадан знаходився серед природи, тому бачив поруч багато дерев і водойм, чув спів пташок і насолоджувався спокоєм і звуками природи, які у містах вже рідко почуєш, особливо вдень. У цих поетичних творах кожен зможе знайти щось своє, занурившись в атмосферу, створену автором.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Псалом авіації» Сергія Жадана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Псалом авіації» Сергія Жадана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *