«Psychopath Free. Як звільнитись від токсичних стосунків і не стати жертвою» Джексон Маккензі

«Psychopath Free. Як звільнитись від токсичних стосунків і не стати жертвою» Джексон Маккензі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2693 переглядів
2693 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Psychopath Free. Як звільнитись від токсичних стосунків і не стати жертвою» Джексона Маккензі (анотація)

Зазвичай люди понад усе прагнуть гармонійних стосунків. Та коли відносини перетворюються на суцільне катування, саме потерпілі будь-що прагнуть примирення, у такий спосіб завдаючи собі шкоди. Ця книжка дарує надію на зцілення від токсичних стосунків. Автор, спираючись на власний досвід, пропонує систему методів, які допоможуть розпізнати руйнівні відносини не лише в особистому житті, а й у професійній сфері та відкритися до нового кохання і щастя. Запропоновані поради допоможуть подолати невпевненість, запобігти депресії, віднайти рівновагу. Замисліться над своїми стосунками та переконайтеся, що не стали жертвою маніпуляцій.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Psychopath Free. Як звільнитись від токсичних стосунків і не стати жертвою» Джексона Маккензі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Psychopath Free. Як звільнитись від токсичних стосунків і не стати жертвою» Джексона Маккензі

Одна відповідь до “Psychopath Free. Як звільнитись від токсичних стосунків і не стати жертвою”

  1. Юлія Юлія сказав:

    Psychopath Free справді допомогла мені позбутися від токсичних стосунків, мене бив чоловік. Я дуже довго не могла вирватися, тому що боялась, тому що думала, що не впораюсь, але я змогла. Дякую за цінні рекомендації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *