«Психоаналіз і викрутка» Сергій Залевський

«Психоаналіз і викрутка» Сергій Залевський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
221 переглядів
221 переглядів

Про книгу «Психоаналіз і викрутка» Сергія Залевського

Книга «Психоаналіз і викрутка» розповідає про загадкове вбивство лікаря-психотерапевта. Слідчі відпрацьовують одночасно кілька версій, кому була вигідна загибель даної особи. Основними виділили дві: майно, яке залишив лікар після смерті, а також ймовірна помста одного з пацієнтів, які лікувались у нього.

Загадковий список прізвищ та неофіційна практика у себе вдома дають велике поле для роздумів слідчому Маркіяну Мокрицькому. Він прагне зрозуміти, як ці імена пов’язані з дивним вбивством лікаря. Та чим далі він заходить, тим важче вдається розплутувати цей клубок.

Якщо ви хочете теж відчути себе в ролі детектива, тоді хутчіш починайте читати онлайн книгу «Психоаналіз і викрутка» Сергія Залевського українською мовою. Автор запропонує вам пройти по слідах слідчого та разом з ним викрити вбивцю лікаря. І це все буде відбуватись на тлі львівського антуражу та цікавих місць цього файного міста.

Скачати книгу «Психоаналіз і викрутка» Сергія Залевського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Завантажити безкоштовно книгу «Психоаналіз і викрутка» Сергія Залевського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Психоаналіз і викрутка» Сергія Залевського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *