«Психодіагностичний інструментарій в умовах дошкільного закладу» Роман Павелків, Олена Цигипало

«Психодіагностичний інструментарій в умовах дошкільного закладу» Роман Павелків, Олена Цигипало

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
212 переглядів
212 переглядів

Короткий зміст книги «Психодіагностичний інструментарій в умовах дошкільного закладу» Романа Павелківа, Олени Цигипало (анотація)

У посібнику подано матеріали для психодіагностичного обстеження (вивчення) дітей раннього та дошкільного віку. Вони містять теоретичну частину з проблем психічного розвитку дошкільників та практичну, яка висвітлює діагностичні методики, анкети, опитувальники, нестандартні та оригінальні завдання, діагностичні критерії, що дають змогу вивчити вікові та індивідуально-психологічні особливості, визначити рівень їх розвитку, надійно спрогнозувати тенденції і характерні труднощі у психічному розвитку кожної дитини, окреслити адекватні способи педагогічного впливу, а також розв’язати завдання особистісно-орієнтованої взаємодії дорослого і дошкільника.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Психодіагностичний інструментарій в умовах дошкільного закладу» Романа Павелківа, Олени Цигипало та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Психодіагностичний інструментарій в умовах дошкільного закладу» Романа Павелківа, Олени Цигипало: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Психодіагностичний інструментарій в умовах дошкільного закладу» Романа Павелківа, Олени Цигипало і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Психодіагностичний інструментарій в умовах дошкільного закладу» Романа Павелківа, Олени Цигипало

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *