«Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке інше» Пол Клейнман

«Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке інше» Пол Клейнман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5045 переглядів
5045 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке інше» Пола Клейнмана (анотація)

Книга «Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке інше» Пола Клейнмана, відомого американського письменника, журналіста і блогера, який вже давно поставив собі за мету популяризувати науку. Про складні терміни, поняття і явища він розповідає простими словами, тому зрозуміти все зможе навіть той, хто ніколи психологією не цікавився.

Інформації дуже багато, а щоб розказати про все потроху, потрібно скорочувати, тому в цій книзі про найголовніше розповідається коротко і лише по суті. Та не варто думати, що тут лише нудна теорія, бо Клейнман уміє писати так, що зачитаєшся, навіть якщо це про якусь там статистику. Хоча насправді психологія нудною й не буває, бо в науці про людську психіку цікаво все.

У книзі можна знайти інформацію про життя відомих психологів, які були першопрохідцями у цій науці, про основні психологічні теорії та концепції, різноманітні експерименти. Читаючи її, можна дізнатись також про причини виникнення психічних розладів і сучасні методи їх лікування, пізнати таємниці пам’яті та інтелекту, виміряти рівень кохання і навіть скласти психологічний портрет Адольфа Гітлера.

Та й це далеко не повний список усього цікавого, корисного і пізнавального, що може відкрити вам книга. Це справжній путівник по захоплюючому світу психології.

Слухати аудіокнигу «Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке інше» Пола Клейнмана онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке інше» Пола Клейнмана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке інше» Пола Клейнмана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *